Visual Basic

Visual Basic

offline
  • Pridružio: 19 Dec 2005
  • Poruke: 110
  • Gde živiš: S one strane Drine gde padaju mine!!!

Da li postoji neka Personal verzija nekog Visual Basica i gde moze da se skine ako postoji?

Hvala unapred!!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1017 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 9 sakrivenih i 916 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alex71, ArmFPGA, Asparagus, bankulen, BB, belov, bojank, bokicacar, branko87, Brankojle, Bubimir, bukefal, carinko, Centauro, cikadeda, Clouseau, coaa, cole77, crazydkure, darkkran, dekan.m, deks, Despot1, Djota1, dmitarche, DonRumataEstorski, Džekson, Electron, esko_hz, frankavoort, gost321, Grebostrek, GT, Hans Gajger, jaeger, Jager715510, Kajzer Soze, Kenanjoz, komsija1, konstruktor, Koplje, kybonacci, Lance Guest, Linda, lord sir giga, MagicniHerpes, Maruti, MaschinenPistole, MB120mm, Mi lao shu, Miki281, Milan 84, milan47, Mis uz pusku, MK10, Motocar, Naj-Turs, nekdo, nelezele, nenad81, nobutado, ObelixSRB, Pantaaa, Panter, pein, Pekman, pirke96, PO1974, Pururin, Redred, Sevetar, Sharpshooter, Simulink11000, Singidunumac, skok, SpaDej, Speer, ssekir75, sslay, Stoilkovic, Timočka Divizija, Vanderx, VBoss, Velizar Laro, Vilhelmus, voja64, vojnik švejk, Vozd0714, Weah88, zmajbre, 787, 79693