Visual Basic-prikazuje mi nejasnu gresku

Visual Basic-prikazuje mi nejasnu gresku

offline
  • Miloš
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 1069

Program mi je izbacio gresku i to u znaku "=" .Stvarno ne znam o cemu se radi o.O



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Na odmoru xD
  • Na odmoru xD
  • Pridružio: 15 Feb 2012
  • Poruke: 430

Kako mozes da stavljas "=" if then iskaz na taj nacin? xDDDD I gde ti je endif?



offline
  • Miloš
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 1069

Hahahah jojj , Very Happy dobro,End If nisam stigo da stavim jer cim sam vidio gresku odmah sam slikao i izbacio,a za ovo prvo sam se dobro zeznuo Wink Hvala

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1106 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 7 sakrivenih i 1052 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alen1987, amaterSRB, AudioTehnica, Bbbggg1979, Blade, bokicacar, Bubimir, BUDDAR70, Crazzer, croato, cyprus, darkkran, dejan1972, Dioniss, djonsule, Dorcolac, dragisa dragisa, HrcAk47, Ivoo, Jablan, Jester, Kruger, kutija11, Lazarus, Lester Freamon, ljuba.b, MarkoD, Milan A. Nikolic, Mitch22, nelezele, Nemanja Opalić, ozzy, partyzan, pein, Pekman, proka89, radza1, RecA, Rogan33, sasakrajina, sekretar, sickmouse, Tafocus, VBoss, VekiJ, vidra1, vukajlo71