problem sa mozilom 3,5 i youtube-om

problem sa mozilom 3,5 i youtube-om

offline
  • Pridružio: 27 Jun 2009
  • Poruke: 525
  • Gde živiš: Prijepolje-Srbija

kad slusam muziku ona peva samo kad je taj tab aktivan a kad predjem na nivi tab muzika stane i nastavi tek kad se vratim na njega.
dok kod starih verzila mozile nisam imo taj problem na jednom tabu bi sluso muziku a ma drugom radio nesto drugo
da li ovo moze negde u podesavanjima da se promeni???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1176 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 5 sakrivenih i 1122 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, Aleksej, AudioTehnica, BB, boranin45, Bubimir, BUDDAR70, CHARLIE JA., debeli, drimer, Džekson, Electron, farabut, GeoM, Georgius, Gheljda, Gogi_avio, Hardenberg, ikan, Ikica977, Ivoo, JOntra, Jose, kaskadija, Koser, kutija11, leopard83, ljuba.b, MGBRBG, MountAndBlade, Oscar2, Parker, proka89, raketaš, rodoljub, sasakrajina, sspp, stingD, Valter071, Vasilije Budović, Veless, vladom6, vukajlo71, yip314, zemljanin, zokilivac, Zorge, zziko