Pravljenje aplikacija za Windows Phone 8 ?

Pravljenje aplikacija za Windows Phone 8 ?

offline
  • Dario V.
  • Pridružio: 10 Jan 2012
  • Poruke: 975

Poznajem onako programiranje i zelim da napravim aplikaciju za Windows Phone 8 , dakle potrebni su mi osnovi pocetci da mi kazete sta i kako, a moje je da kucam kod, vase je da mi osnove pokazete, sta treba da radim . . .. ekstenzije itd itd , na sta obracati paznju itd itd !

Dakle svaki komentar je odlican.

Imam visual studio 2010 ?
Moze li on da pravi Windows Phone 8 aplikacije?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Jul 2014
  • Poruke: 13

Pridruzi se ovoj temi postavljaj sva pitanja koja te zanimaju! Very Happy
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2262 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 9 sakrivenih i 2170 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, AK - 230, Akiro, Andy, annon, Bane san, bbrasnjo3, Bo96, Bobrock1, bojan313, brandža84, cifra, coaaco, debeli, DeerHunter, dejanru, Deki Duga Devetka, Demi87, DezurniOperativni, djonsule, djuradj, Dovla 1980, dzoni19, elenemste, F14_Tom_Cat, Flanker-G, g_g, Georgius, goxin, havoc995, Helket, Ilija84, jon istvan, JOntra, Kajzer Soze, kalens021, KizJ, kolateralnasteta, Konda, Laluvr, littlebunny, LjubisaR, maksi007, mercedesamg, MIg, miki kv, mikidragi, Miletić Zoran, MiloradKomadic, Mis uz pusku, mist-mist, Mićko, moldway, N.e.m.a.nj.a., nemkea71, Papadubi, pein, Permaldar, Pilence, ping15, pisac12, RommelBL, ruma, sap, sekretar, ShtagodShtagod, sonico, Stevan2026, Stoilkovic, Titan, troki1971, ujke, Valter071, vasaw, VBoss, Velizar Laro, vidra boy, VJ, VNVK, Vrač, Zdilar, zziko, 79693