Da li je moguce?

Da li je moguce?

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2006
  • Poruke: 421
  • Gde živiš: PALE, Republika Srpska

Ljudi, isntalirao sam nekada davno Fallout 3 na windows Xp SP3, i to na hard D i tu je igrica ostala i nakon sto sam instalirao windows 7. E sada, da li je moguce ponovo pokrenuti, posto je ostala instalirana na D disku ili ipak ona mora da bude u sistemu. Prije sam mogao sa mnogim igrama da to radim, recimo NFS uvijek mi je radio kada sam rusio sistem i instalirao novi, a ona ostala na disku D. Posto je sada win 7, kada pokrenem Fallout izbaci mi prozor za instalaciju, koje vise nemam Sad i nece da startuje igricu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Ne moze svaka. To sto je nfs mogao, ne znaci da svaka igra moze. Generalno, iako su fajlovi tu, fale unosi u registry, koje igra trazi, i posto ne moze da ih nadje, ne da ti da je igras. Mozes da probas da po netu nadjes te potrebne unose u regstry, pa da ih rucno prepravljas da ukazuju na tvoju instalaciju, i da se molis da ce to da proradi, mada je jedino pravo resenje reinstalacija.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1190 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 11 sakrivenih i 1100 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ailton, AleksandarV, aramis s, BaneM75, bigbear, bigvlada, bojan313, boromir, BraneS, Bubimir, Cavendish, Cirkon, comi991, DaliborVukadinovic, darionis, DeerHunter, Deki Duga Devetka, Djokislav, Electron, ElGenius, EXIT78, Grebostrek, iceburn, igorkozar83, igorpet, istokzapad, K a s p e r, kalens021, kolle.the.kid, kybonacci, LostInSpaceandTime, MagicniHerpes, mat, mean_machine, Mickey91, miki kv, Mis uz pusku, monomah, Mr. Majevica, mrm, nebkv, neko_drugi, nelezele, Niko Bitan, nixos, nnovakis, NorthWind, Oscar, pajkan, Panter, Parker, Pekman, Peruta, Piani Jazzer, picknick, proka89, raf87, raketaš, Ray1973, repac, Robin, rovac, royst33, S-G, samsung, Simonsen23, Simulink11000, stagezin, starlights, stefan95, Tanjagre, TheDictator, theNedjeljko, ujke, user24, VNVK, vrgudinac, zokizemun, zrno