KOmp nema dovoljno virtuelne memorije????

KOmp nema dovoljno virtuelne memorije????

offline
  • Pridružio: 11 Maj 2006
  • Poruke: 81
  • Gde živiš: Sweden

poz
U posledenje vreme comp mi izbacuje poruku da nema dovoljno virtuelne memorije????


Sta to treba da znaci?? Koliko je problem ozbiljan????


DA li je u pitanju breakdown graficke kartice ili nesto drugo????




Unapred zahvallna



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Dec 2004
  • Poruke: 658

Pa povecaj
desni klik na My Computer -> Properties -> Advanced -> pod Performance idi na Settings -> Advanced -> Virtual Memory -> Change
Nema veze sa grafickom , vec sa RAM memorijom
u zavisnosti koliko je imash , podesi virtuelnu na 1.5-3 puta vise



offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Odgovor već postoji na forumu kao i par saveta koji možete pogledati na
sledećim temama:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3461 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 4 sakrivenih i 3401 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, Battlehammer, Belisarius, bigvlada, blatruc82, bokicacar, Bubimir, Colt D, divison, dmitarche, frankavoort, gaga23, goran.vvv, goxin, ILGromovnik, InzenjerBL, ivran064, JOntra, Khaless, kolle.the.kid, Koplje, Koser, Krusarac, loon123, LostInSpaceandTime, marewfc, mat, mikoyan21, MILO-VAN, MiroslavD, mishkooo, Mićko, MountAndBlade, MrG, naki011, nekdo, Novakomp, nuke92, Pavel Medved, pein, Petarvu, Radoslava, RJ, S-G, saputnik plavetnila, stalja, stegonosa, Tafocus, Tanjagre, tomigun, Tragač, tuf, Valter071, Velizar Laro, Vrač, xAlex2