|
Poslao: 16 Mar 2009 16:40
|
offline
- Pridružio: 24 Jan 2009
- Poruke: 211
|
Na fakultetu sam dobio akademsku licencu za Windows XP (MSDN), odnosno kopiju diska i serijski broj. Sad me zanima kako najlakse da "migriram" sa piratskog, koji sam dobio instaliran sa laptop-om na ovaj novi licencni. Da li postoji neki nacin, a da nije formatiranje sistemske particije (ovo mi ne bi odgovoaralo zbog velikog broja programa i njihovih podesavanja).
Hvala unapred!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2009 16:58
|
offline
- nesho_15

- Ugledni građanin
- Pridružio: 17 Maj 2008
- Poruke: 442
- Gde živiš: Torak City
|
ovde takvu pomoc neces dobiti procitaj pravilnik i sve ce ti biti jasno
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2009 17:09
|
offline
- Rogi

- Mod u pemziji
- Najbolji košarkaš koji
- je ikada igrao ovu igru
- Pridružio: 31 Avg 2005
- Poruke: 11687
|
Pozoves Microsoft podrsku i izlozis im svoj problem.
0700 300 300 broj telefona.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2009 17:11
|
offline
- SlobaBgd

- Mod u pemziji
- Pridružio: 10 Okt 2005
- Poruke: 13526
- Gde živiš: Beograd
|
^ Nisi razumeo pitanje, Nešo. Čovek hoće da licencira Windows, ali mu se ne radi nova instalacija, nego bi da iskoristi licencu da bi ozvaničio svoj piratski Windows.
Za SoftwareGeeK:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2009 17:18
|
offline
- Pridružio: 24 Jan 2009
- Poruke: 211
|
Upravo tako Slobo. Hvala za link, ali sam dosta puta kontaktirao Microsoft dok sam radio u servisu radi aktivacije Windowsa i sl. Ne znam kako bi reagovali kad bih ih pitao ono sto sam sad vas pitao.
Pre bih sacekao neko drugo resenje, a ovo ostavio kao poslednje. Poz
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2009 17:26
|
offline
- Rogi

- Mod u pemziji
- Najbolji košarkaš koji
- je ikada igrao ovu igru
- Pridružio: 31 Avg 2005
- Poruke: 11687
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2009 20:22
|
offline
- Pridružio: 24 Jan 2009
- Poruke: 211
|
Na to sam mislio Neso. Posto sam dobio na faxu akademski licencu i sada zelim da predjem na njega. Probacu ovo sto mi je Rogi rekao.
Pozdrav
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Mar 2009 16:00
|
offline
- akrep

- Građanin
- Pridružio: 19 Apr 2005
- Poruke: 64
- Gde živiš: C:>
|
Pokušaj sa MS-ovim alatom Windows Product Key Update Tool.
Potrebna ti je net konekcija i alat ne možeš pokrenuti sa USB stika i sl.
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=50346&clcid=0x409
|
|
|
|
|
|