Kako najlaske sa piratskog na licencni Windows?

Kako najlaske sa piratskog na licencni Windows?

offline
  • Pridružio: 24 Jan 2009
  • Poruke: 211

Na fakultetu sam dobio akademsku licencu za Windows XP (MSDN), odnosno kopiju diska i serijski broj. Sad me zanima kako najlakse da "migriram" sa piratskog, koji sam dobio instaliran sa laptop-om na ovaj novi licencni. Da li postoji neki nacin, a da nije formatiranje sistemske particije (ovo mi ne bi odgovoaralo zbog velikog broja programa i njihovih podesavanja).

Hvala unapred! Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 442
  • Gde živiš: Torak City

ovde takvu pomoc neces dobiti procitaj pravilnik i sve ce ti biti jasno



offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Pozoves Microsoft podrsku i izlozis im svoj problem.

0700 300 300 broj telefona.

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

^ Nisi razumeo pitanje, Nešo. Čovek hoće da licencira Windows, ali mu se ne radi nova instalacija, nego bi da iskoristi licencu da bi ozvaničio svoj piratski Windows.

Za SoftwareGeeK:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Jan 2009
  • Poruke: 211

Upravo tako Slobo. Hvala za link, ali sam dosta puta kontaktirao Microsoft dok sam radio u servisu radi aktivacije Windowsa i sl. Ne znam kako bi reagovali kad bih ih pitao ono sto sam sad vas pitao.

Pre bih sacekao neko drugo resenje, a ovo ostavio kao poslednje. Poz

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 442
  • Gde živiš: Torak City

ok ako je na to mislio Very Happy pogresno sam ga razumeo

offline
  • Pridružio: 24 Jan 2009
  • Poruke: 211

Na to sam mislio Neso. Posto sam dobio na faxu akademski licencu i sada zelim da predjem na njega. Probacu ovo sto mi je Rogi rekao.

Pozdrav

offline
  • Pridružio: 19 Apr 2005
  • Poruke: 64
  • Gde živiš: C:>

Pokušaj sa MS-ovim alatom Windows Product Key Update Tool.

Potrebna ti je net konekcija i alat ne možeš pokrenuti sa USB stika i sl.

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=50346&clcid=0x409

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 945 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 0 sakrivenih i 932 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., avijacija, cole77, drimer, Krusarac, leptirleptir, mainstream, rednap, stibium51, vddutina, zlaya011