Pomoc za citanje disca

Pomoc za citanje disca

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2006
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: Nis

Dobio sam jedan cd-r iz holandije sa nekom prezentacijom i kada ga otvorim postoji fajl,ali ne moze se nicim otvoriti.
Ne pokazuje extenziju,samo pise FILE.kako da ga vidim??
Hvala svima



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

Idi u mycomputeru na tools padajuci meni > folder options> view tab>hide extensions for known file types (da bude unchekirano) i onda bi ti trebala pisati extenzija!?

I pitaj toga koji ti je poslao cd koji je tip fajla ?



offline
  • Pridružio: 26 Dec 2006
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: Nis

Ne pomaze,znam to,i pisao sam im i cekam odgovor,ali mi hitno treba do sutra

offline
  • den78  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2005
  • Poruke: 1227
  • Gde živiš: Moe's Tavern

ako je video ili audio u pitanju, probaj jednostavno da ga ucitas u recimo... KMPlayer...dobices i info o tom fajlu...
ili proveri sa MediaInfo
poz

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2006
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: Nis

Mislim da je neka prezentacija kao power point,i da su slike u pitanju?

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

Pokušaj da ga otvoriš sa PowerPoint-om, iako nema ekstenziju. Druga mogućnost je da nazoveš onog ko ti je disk poslao, pa da ti on kaže o čemu se radi. Mislim, ako je tako hitno...

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2006
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: Nis

Uspeo sam,sa j..... foxit reader-om
Ipak hvala

[mod edit by pixxel - pripazi na psovke]

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

ala je bila prezentacija sa PDF ekstenzijom... Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1270 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 7 sakrivenih i 1197 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, airliners, Apok, Asparagus, baltazarxx, bankulen, bigvlada, bladesu, blatruc82, bojcistv, Botovac, Chainsaw, deLacy, dendrit86, Djokislav, dok80, DonRumataEstorski, dulleo, DuškoMraz, dyharry, Dzuki, foka106, Fructo, Georgius, Gogi_avio, HogarStrashni, Holy Saber, Ikica977, Jeremiah, Jester, Kaplar2, Koplje, Major Tankosić, Makarid, MarkoW, Miki281, MIKI63, mikoyan21, mocnijogurt, nekdo, nelezele, Nemanja Opalić, nnnnnnnnnn, nuke92, ObelixSRB, Panter, Pilence, precan, Pururin, RD84, Risbo_Boris, Sevetar, Sirius, skvara, sslay, stagezin, StalniPromatrač, TTN, Tvrtko I, US_Rank_0, Velizar Laro, vjetar, Vlad000, Wehicle, ZetaMan, Zoca