Windows server 2000

Windows server 2000

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 14

Zdravo,
imam potrebu da urdim kopiranje/kloniranje hard diska na kome je instaliran Windows Server 2000, i onda novi disk ostavim na istoj masini umesto stari disk.

Probao sam kloniranje/kopiranje/image da napravim sa Norton Ghost, i sa Hiren's Boot ali kad se podigne aplikacija, najverovatno server OS blokira neki proces i imam problem jer nemogu napraviti kloniranje/kopiranje diska.


Pa zamolio bih neko ko zna kako mogu ovo resiti da mi pomogne



Unaored hvala Svima,
Pozdrav
TonY



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Probaj programom Acronis True Image Server for Windows :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


E sad, posto nikada nisam radio sa serverima, ne znam da li bi radio obican Acronis True Image, na desktop racunarima radi perfektno.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 14

Probao sam ali Acronis True Image javlja neki problem posle botiranja preko CD-a i ovaj nece da radi.

a Acronis True Image Server for Windows citao sam i spustio sam demo ver. al nemogu da nadjem negde celu verziju, jer demo je samo onako za test, i ovaj sigurno bi radio ali trebalo bi da nabavim licencu.

Potrudicuse, al Hvala i za obo.

Pa navstavljamo...

Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2006
  • Poruke: 159

Proveri vec postojeci HDD da li je u ispravnom stanju, i taj drugi sto si stavio probaj da ga ostavish neformatiranog ali ghost radi van windows okruzenja.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 764 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 4 sakrivenih i 664 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, Apok, Asteker, Avalon015, bankulen, Baždaranac, BORUTUS, BrusLi, C-Gun, curiosity, darionis, Dixtrix, DJUNTA, doom83, Dovla, draganca, Draganeli, Dzoni2412, fijufijukrozkapiju55, g0xy, Georgius, Gradjanin, Guster25, Halabit, HawX, Helket, igorkozar83, Ir, ivan979, Jeremiah, Joksss, jon istvan, JOntra, K a s p e r, Kajzer Soze, KizJ, Lance Guest, Litostroton, Lj_ubo, LostInSpaceandTime, Lošmi, Lucije Kvint, Marko Marković, mat, mercedesamg, milanpb, milenko crazy north, Milometer, minke, Mis uz pusku, mist-mist, Mitch22, mm1811, Moldovan, momcilob55, monomah, Mrav Obrad, mrgud2025, Nasegorelist, nelezele, nemkea71, Nikoletina Bursac, nixos, Nobunaga, Nole, Novakomp, OgnjenMitric, Paklenica, Papadubi, pera bager, Petar888, Pururin, rakivan, repac, royst33, S-G, shadower78, Tanjagre, trutcina, tubular, user24, vazduh, veljko82, vija, Vlada78, Vlado82, vobo, Volfero, wulfy, zax22r, zillbg, Zmaj Tolak, Zmajac, zokizemun, 79693, 800077