Windows xp nece da mi se ukljuci hibernacija

Windows xp nece da mi se ukljuci hibernacija

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2012
  • Poruke: 354

Pozdrav, imam jedan problem, nece da mi se ukljuci hibernacija na win xp kada kliknem na opciju "omoguci hibernaciju" i kada kliknem U "Redu" izbaci mi sledecu poruku: "the process cannot access the file because it is being used by another process"
U cemu je problem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 845 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 3 sakrivenih i 783 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Aleksandar Tomić, aleph_one, bbogdan, blatruc82, Boris90, Bubimir, crnogorac, Dixtrix, djonsule, Draganeli, Duce, franina, gajasvi, Grebostrek, hellenic, jaeger, jalos, Kalem, KimiMR, kolle.the.kid, Konda, Lep1na, Lieutenant, LjutaGuja, Magarac, Mane88, Manjane, Marko Marković, mat, Medojed, Mi lao shu, milanpb, mist-mist, Mićko, monomah, MountAndBlade, Mrav Obrad, nebidrag, nixos, oddsock, OgnjenMitric, operniki, raptorsi, redakzver, RJ, royst33, Sarmat, Seeker, Sirius, skok, sspp, suton, tuf, vathra, VJ, x9, zaoka