problem sa memorijom ili nesto drugo ?

problem sa memorijom ili nesto drugo ?

offline
  • Pridružio: 20 Sep 2005
  • Poruke: 154
  • Gde živiš: earth

pisem u drugarovo ime(koji nije jos konektovan na net).njegova konfiguracija je asus p4v8x-x,2x 256 ram(blitz),radeon 9200,80 gb maxtor(4 particije) i racunar je sasvim dobro konfigurisan medjutim problem je druge prirode.vec sam pisao u ranijim forumima da mu sistem registruje samo 256 rama i ja poslusavsi vas sam zamjenio mjesta memorijama,reinstalirao i formatirao mu c part. i sistem mu je radio perfektno 24 casa otprilike kada je poceo da javlja greske tipa missing dll,ne moze da otvori device menager i nevjerovatno je spor.ja mu opet reinstaliram win,drajvere i svu potrebnu proceduru ispostujem i racunar radi zaista perfektno(cak vlasnik igra par zahtjevnih igara na njemu) ali posle pola dana otprilike sve isto-javlja sistemske greske-missing dll,microsoft console i tako nekako.sta da radim?thanks!

[smod edit by m4rk0]Postavljen odgovarajuci naslov[/edit]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Mislim da memorije ne valjaju. Bilo bi zgodno kad bi mogao da ih probas na nekom drugom racunaru ili da stavis neke druge memorije.

Ako i sa drugim memorijama ne radi, ili ako na drugom racunaru lepo rade, vrlo verovatno je ploca...



offline
  • Pridružio: 20 Sep 2005
  • Poruke: 154
  • Gde živiš: earth

zaboravio sam da kazem da sam stavljao moje 2x256 kod njega medjutim ista stvar i ista zbrka.racunar mu je jos pod garancijom tako da cu mu preporuciti da vrati racunar.

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Prava preporuka. Jedino sto, u zavisnosti od servisera, moze na duze da ostane bez uredjaja...

I najverovatnije je ploca...

offline
  • Pridružio: 20 Sep 2005
  • Poruke: 154
  • Gde živiš: earth

hvala drugar.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1202 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 11 sakrivenih i 1103 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 33 bren, A.R.Chafee.Jr., alex71, ALEXV, Andrija357, Apok, Areal84, Avalon015, awathorn, b_z_b, Bane5, berste23, Bivan, bojcistv, boromir, bpop, Bubimir, carinko, cemix, Chainsaw, Cirkon, darcaud, Dare, Deki Duga Devetka, Denaya, denisnapast2015, Djokkinen, Djota1, dusan.l, Dzuki, esko_hz, gobrad, goxin, Hans Gajger, Helket, ILGromovnik, Incognito, ivan_8282, IvanMiletic, jalos, Jecmendo, jodzula, jon istvan, K a s p e r, Kontrausluga, kori, M74AB3, m94j, mexo, milenko crazy north, Moldovan, Mrav Obrad, Nemanja Opalić, nenomir, nikolapetkovic, niksa517, paja69, Papadubi, pein, PlayerOne, raptorsi, Ray1973, RD84, S-lash, sap, saputnik plavetnila, Sharpshooter, shone34, Sitan_Lopov, stegonosa, stevanito, Str2022, styg, Szigetwar, t.e.m.p.l.a.r., tomigun, tubular, vathra, vdeki, veljkovicdani, vpetrovic, Vrač, vrgudinac, Yekaterinburg, zemljanin, Zorge, 79693