zvucna karta

zvucna karta

offline
  • senidm 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 07 Avg 2011
  • Poruke: 18

kako da saznam koja mi je zvucna karta?hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rade Jekić
  • Pridružio: 05 Okt 2005
  • Poruke: 3005
  • Gde živiš: Valjevo

1. Skinite program HWiNFO32 sa ove adrese, program je besplatan.

2. Instalirajte i pokrenite. Kada se program pokrene dobicete ovakav prozor:




Potrebno je kliknuti na RUN.

3. Kada se program startuje kliknuti na Report ikonicu u gornjem levom uglu:



4. Potom ce se pojaviti prozor izvestaja. U njemu je potrebno oznaciti da izvestaj bude u txt formatu i izabrati gde ce da se snimi klikom na dugme browse ( najbolje na desktop ), pa onda next:



5. Potom ce se pojaviti izbornik sta ce izvestaj da sadrzi, kliknuti na finish.



6. Na desktopu ce se pojaviti novi fajl.

7. Putem opcije Prikači Fajl pošaljite fajl na forum:



offline
  • senidm 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 07 Avg 2011
  • Poruke: 18

Napisano: 07 Avg 2011 16:51

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 07 Avg 2011 16:58

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Znas kako ...


Ti imas: FUJITSU SIEMENS SCENIC W300/W600

Drajvere skidas ovde: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

... tako sto ukucas u polje gde pise Please enter either the Serial-/Identnumber or the product name: SCENIC W300/W600


Na dalje je vec prosto. Izaberes operativni sistem za koji skidas drajvere, i izaberes koji drajver hoces. To je to.

offline
  • senidm 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 07 Avg 2011
  • Poruke: 18

zvuk je tu.hvala....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 827 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 9 sakrivenih i 748 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., alternator, annon, BlackTower, bojcistv, brandža84, Bubimir, C-Gun, carinko, Cirkon, Clouseau, cojapop, Comyymoc, Darth Wader, dejan1972, deLacy, djonsule, Djota1, DonRumataEstorski, draganca, Georgius, Gitzherai, glados, goran.vvv, Great White, Ilija Cvorovic, Insan, Jeremiah, Jester, Joksss, kalens021, Karaula, konstruktor, Koser, laki_bb, lukac, M74AB3, macak44, markolopin, mercedesamg, metallac777, milanpb, mirkoro, mrvica78, nebkv, Oscar, Petar25, precan, Qvazimodo, Remarqe, repac, Romibrat, sajorg, Sharpshooter, shiro, skok, SOVO515, stegonosa, styg, suponik, t.e.m.p.l.a.r., tanakadzo, vidra boy, vrgudinac, vuksa72, YugoSlav, Zdenko, zrno, |_MeD_|