Deco, jel volite brzu vožnju ???

1

Deco, jel volite brzu vožnju ???

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9691
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ne morate da imate položeno da bi ste vozili bendžu u ovoj igrici....




[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 443

Nije lose, drzao sam samo levu stranu i stigao do cetvrte staze. Znaci samo skorz levo i tu je najlakse da se prodje. Ako se ide sredinom brzo se razbije bendzamin.



offline
  • Pridružio: 28 Jun 2004
  • Poruke: 990
  • Gde živiš: Kucura

4 Puta za redom me skrsila ona zivotinja.... Sad

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 443

Predjoh je. Samo dakle leva strana i izbegavanje udesno pa opet na staro mesto. To je recept da se lagano predje!

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2006
  • Poruke: 1135

lepo ,nema sta,ali nemam zivce pored ovih zivuljki

offline
  • Kaca  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Sep 2004
  • Poruke: 1371
  • Gde živiš: blizuBG

stigla sam do kraja Smile




to je igrica za decu. Razz

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

iz kog puta Kaca Smile

Ja vec 5 put i ne mog dalje od 2 Sad

offline
  • Kaca  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Sep 2004
  • Poruke: 1371
  • Gde živiš: blizuBG

@sspin Smile
Ima 4 nivoa(0-3):



Izgledi:
1: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
2: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
3: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
4: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

Cool je igrica, ali ja nemam zivaca da je igram do kraja..

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 443

Ma ladovina je igrica ali je super! Samo se drzite leve strane , kao sto sam vec napisao i nema greske! Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8896 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 7 sakrivenih i 8818 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, Avalon015, bankulen, Belac91, BojanB93, bojcistv, boracbl1389, bpvl, brandža84, brufen, Bubimir, C-Gun, Chainsaw, Ciri1994, comi_pfc, Daba75, Despot Đurađ, Dimitrise93, Djota1, doktor097, Electron, Flanker-G, Foxdie, g_g, HawX, Istman, Ivoo, joca83, Jozo74, komsija1, Kotarle, ladro, Lošmi, Lucije Kvint, markolopin, milanpetkovicv, mirkoro, Mis uz pusku, mishkooo, MrNo, Naj-Turs, nikolapetkovic, OgnjenMitric, Orc, ozzy, Parker, peho_atropin, PrincipL, S.Palestinac, sap, Shinobi, ss10, StalniPromatrač, stegonosa, Tandrkalo, tm, tomo2, Ulzana, Vaske8990, Velibor Radoja, Velizar Laro, vidra boy, virked, Vlada78, vrgudinac, W123, Werdum1, zdrebac, Zec, zoran77, ZZZ