Tobey Maguire i njegovo 'YOU KNOW' :>

1

Tobey Maguire i njegovo 'YOU KNOW' :>

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W






Slusajte pazljivo ceo video i Tobey-a, zatim pogledajte komentar ispod na YT-u sa najvise lajkova.



Citat nekog kralja sa YT komentara[hej cak se i rimuje LOL ] ::WE DON'T FUCKIN KNOW!!!!!!



Ja kad sam to video, crkoh od smeha!!! LOL LOL



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2010
  • Poruke: 488

Znaš, nemam komentar... Very Happy



offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

A ne, pazi, to ti je uzrecica na engleskom, kao kod nas recimo ono tipa:

1) Fakticki
2) U sustini
3) Ovaj
4) Znaci
5) Kako se zove
6) Prakticno
7) Tehnicki

itd. itd.


Mi smo tako jednom brojali drugu kad je odgovarao, rekao je jedno 80 i nesto puta rec "Znaci". LOL

offline
  • Pridružio: 30 Dec 2007
  • Poruke: 4759
  • Gde živiš: Niš



Cool

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

@ Far


Traje dugo klip, ali sam ga odgledao do kraja, i srecan sam sto jesam. Very Happy
LOL
Cool, thnx. Ziveli



BTW, evo jos jedne poznate licnosti koji govori isto to - Kenyon Martin[NBA kosarkas Denvera]:



Pa ako nije rekao jedno 20 puta u roku od 1. minuta. LOL LOL LOL

offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

mcrule ::

Mi smo tako jednom brojali drugu kad je odgovarao, rekao je jedno 80 i nesto puta rec "Znaci". LOL

i mi mojoj istoricarki. Za 45 minuta 100 puta je rekla znaĆi Mr. Green

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2010
  • Poruke: 488

Pa ona to znaĆi kao Mili (Ja imam talenat). Smile

offline
  • Pridružio: 20 Nov 2010
  • Poruke: 424
  • Gde živiš: Iza 7 brda i 7 mora....

NIx Car ::mcrule ::

Mi smo tako jednom brojali drugu kad je odgovarao, rekao je jedno 80 i nesto puta rec "Znaci". LOL

i mi mojoj istoricarki. Za 45 minuta 100 puta je rekla znaĆi Mr. Green


Nasa nastavnica iz fizike za 15-ak minuta je 83 put rekla "Znaci". Mr. Green

offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

Ahil_007 ::NIx Car ::mcrule ::

Mi smo tako jednom brojali drugu kad je odgovarao, rekao je jedno 80 i nesto puta rec "Znaci". LOL

i mi mojoj istoricarki. Za 45 minuta 100 puta je rekla znaĆi Mr. Green


Nasa nastavnica iz fizike za 15-ak minuta je 83 put rekla "Znaci". Mr. Green

u jbt. Respect Mr. Green

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Opet, you know, you know, you know...
For crying out loud!!! We don't know. GUZ - Glavom U Zid



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1326 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 4 sakrivenih i 1259 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, aleksmajstor, blatruc82, bojan1234, Botovac, BraneS, BUDDAR70, cuculo, deki1001, Djota1, djuradj, Duce, dukajov, Džekson, Feller, goxin, GT, iceburn, Ivoo, JOntra, K2, Kapetan Hadok, kaskadija, KizJ, kutija11, laurusri, ljuba.b, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, luka35, mean_machine, milan.tatanac1, momcilob55, naki011, nemkea71, neutrino, nuke92, OKT, OldKresoje, Orc, ozzy, pein, peradetlić, Peruta, PlayerOne, radza1, raptorsi, raso76, Remain, ruma, sevenino, Spinosa, sspp, stalja, tomigun, vaci, varda, VBoss, vidra1, vlahale, yufighter, Zoran1959