Sta raditi kad se napijes?

Sta raditi kad se napijes?

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2009
  • Poruke: 9

Posle noci koju sam proveo u gradu gdje sam malo vise popio, budim se i imam velike bolove u stomaku!!! Glava me uopste ne boli a i povracao sam nekoliko puta uvece...Da li ima neka tableta da umanji bolove ili da li ima nesto da uradim da opet povratim.

Unapred hvala!!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Jul 2008
  • Poruke: 4682

Samo dobro jedi, i po mogucstvu sto vise jabuka.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1065 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 7 sakrivenih i 1018 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Blair, bounty hunters, brane2208, brundo65, BSD, burevestnik, deimos25, Desmond, Dogma21, goran.vvv, gost321, Haris, Igor Antonic, Ikica977, Jozo74, kaskadija, kljift, Kriglord, Laluvr, mercedesamg, Miler88, mm1811, neko_drugi, niksa517, Obrenovic, Otto Grunf, Profesor_018, rednap, redstar011, Rupert, S94, scimitar19, shiro, Sin Boskic, smuk, Vanderx, vazduh, Velizar Laro, veljko82, šumar bk2