ubacivanje tabele u celiju excela

ubacivanje tabele u celiju excela

offline
  • Pridružio: 18 Maj 2012
  • Poruke: 1

Kako da recimo u celiju A1 koja se zove npr. ``tabela `` uvezem gotovu tabelu koja je isto radjena u excelu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Tabela u celiju ne moze.Moze da zauzme skup celija.



offline
  • Pridružio: 19 Feb 2007
  • Poruke: 1846

Budi malo jasniji.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1218 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 6 sakrivenih i 1151 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Antoni S, Apok, Aristotle2002, Belac91, black venom, blatruc82, cojapop, cvrle312, Djota1, Dolinc, DragoslavS, dukajov, Dzigy, ElGenius, esx66, goran.vvv, goxin, Igritelj, jalos, Jeremiah, Još malo pa deda, kaisarevic1, Kajzer Soze, Kanader, Krusarac, Lep1na, Lucije Kvint, ludiagresivan, Magistar78, mikrimaus, mist-mist, Nemanja Opalić, nisamBot, opt1, Plavi1, Prometeus, Pururin, Recce, sasakrajina, Shinobi, sistem22, stalja, stokssone, styg, synergia, Tanjagre, tm, Troja, Tvrtko I, ujke, uruk, vathra, vladom6, Volkhov-M, vuksa72, zivojin32, Zvonkozvonko, Žukov, 79693