Graficka ili nesto drugo?

Graficka ili nesto drugo?

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2012
  • Poruke: 1

Kako ja da instaliram driver za graficku , kad ne radi , fora je u tome sto mi sve radi samo igrice nijedna nece .... ???
Bebee Dol



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Koja grafika je u pitanju,koji driver si instalirao,koje igrice...
Malo vise informacija na treba da bi ti pomogli..



offline
  • Milos
  • Pridružio: 05 Dec 2010
  • Poruke: 716
  • Gde živiš: Beograd

Mozda ti treba DirectX.

offline
  • Pridružio: 10 Mar 2011
  • Poruke: 98

Drajveri se obicno skidaju na sajtu proizvodjaca,ukoliko nemas instalacioni disk.
Sa predpostavkom da vec znas koja ti je graficka karta u pitanju.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 856 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 4 sakrivenih i 833 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, Chainsaw, Clouseau, cuvarkuca, dane007, hyla, Istman, jon istvan, Milometer, Mirage 2000N, Mićko, Sićko, slono, spot4chulle, Stevan Visoki, tanzanija, tomigun, zziko