Problem sa virtuelnom memorijom na kompu

Problem sa virtuelnom memorijom na kompu

offline
  • Pridružio: 04 Maj 2013
  • Poruke: 2

otkad imam fb profil kad god uključim kompjuter - javi mi se da imam malo prostora na disku - "low space". Ne vredi što ja uđem u taj balončić i kao, išcistim ponuđeno. Ne vredi što isto uradim preko CCleanera - skine mi oko 10 mb i kada proverim stanje, ispada opet da imam oko 50 mb slobodnog prostora. Na fb nalogu sam ukidala fotke, smanjila sam sadržaj van fb - ne vredi. Jel' ima neko neku ideju? Unapred zahvalona! Ana



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Jun 2012
  • Poruke: 727

Jeli ti pise low space ili low disc space, ajd uslikaj taj baloncic sto ti iskace da vidimo o cemu se zapravo radi, a taj baloncic se vecinom pojavljuje u slucajevima kada je jako malo prostora na Hard Discu sa sintaksom low disc space Exclamation



offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Preuzmi Space Sniffer i postavi nam screen shot nakon skeniranja

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1300 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 10 sakrivenih i 1219 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ailton, AleksandarV, aramis s, bakovaca, bigbear, bojan313, boromir, BOXRR, brandža84, BraneS, Bubimir, bukefal, Cirkon, comi991, DaliborVukadinovic, DeerHunter, Djokislav, Electron, ElGenius, EXIT78, iceburn, IQ116, istokzapad, K a s p e r, kalens021, kenny74, kolle.the.kid, Kruger, kybonacci, lcc, LostInSpaceandTime, MagicniHerpes, markolopin, mat, mean_machine, mercedesamg, Mickey91, Milometer, Mis uz pusku, Mr. Majevica, nebkv, nelezele, Niko Bitan, nixos, nnovakis, pajkan, Panter, Parker, Piani Jazzer, proka89, raf87, raketaš, repac, Robin, S-G, samsung, Simonsen23, Simulink11000, stagezin, starlights, stefan95, Tanjagre, TheDictator, ujke, user24, VNVK, Vojkan Petrovic, vrgudinac, xAlex2, zrno, 787