sporo se podize sistem

4

sporo se podize sistem

offline
  • Pridružio: 03 Jan 2011
  • Poruke: 997

Uradio sam to danas i izbacio mi 1 los sektor, to je valjda ono gde pise UNCx.

Hvala u svakom slucaju na pomoci, videcu da idem format C kad budem imao vremena izgleda da je do toga.

Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

I ja imam taj jedan los sektor na hard disku, ali radi sasvim dobro...

Ako si oran, mozes postaviti temu u Ambulanti, prateci ovo uputstvo, radi malo detaljnije provere tvog sistema.



offline
  • Pridružio: 18 Dec 2011
  • Poruke: 71

Twin uradio sam kako si rekao evo fajla

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

webmaster.mne ::Twin uradio sam kako si rekao evo fajla

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Najbolje bi bilo da otvoris temu u Ambulanti, radi detaljnog pregleda sistema.

Isprati ovo uputstvo prilikom otvaranja teme.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 835 korisnika na forumu :: 18 registrovanih, 2 sakrivenih i 815 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Blair, Borski1977, dexteroza, hellenic, hyla, Karaula, kybonacci, Leonov, m94j, Mane88, Mrav Obrad, nixos, Otto Grunf, pirke96, sap, Trimi68, ulogovan, šumar bk2