blender animiranje pomoc!!

blender animiranje pomoc!!

offline
  • ISB 
  • Građanin
  • Pridružio: 04 Avg 2008
  • Poruke: 222

Pozz mene zanima kako da animiram reload na blenderu za flintlock.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 818 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 4 sakrivenih i 795 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Blair, Borski1977, Botovac, dexteroza, hellenic, hyla, Karaula, kinderpingvin, kybonacci, m94j, Mane88, Mrav Obrad, nixos, Otto Grunf, pirke96, sap, scimitar19, Trimi68, šumar bk2