ZTE Atlas W / Telenor Touch Plus - problem

2

ZTE Atlas W / Telenor Touch Plus - problem

offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

Uđi u jedan i u drugi telefon u CWM i idi na wipe data factory reset( gubiš sve sa telefona-dobjaš kao kada si ga kupio). Imaš na forumu UPDATE SOFTVERA isprati samo biraš tvoj Alcatel, za ZTE prebaci na memorijsku fajl ROM sa ovog linka, i opet udji u CWM i idi na wipe data, cache partition i posle na installzip from sd card izaberi ROM pa ok, nakon završetka ideš n a reboot system now, na ovom linku imaš i Gapps akoželiš prebaci i taj fajl u zip formatima -oba.Ili instaliraj na external sd card ako ima, kod nekih ZTE uredjaja prebacivanje fajlova ide na external sd card.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3316 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 1 sakriven i 3287 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andrija357, Bo96, Citalac, Czrweni, Dannyboy, darionis, dd201176, Djokkinen, Dovla 1980, draggan, goran.vvv, Haris, Jester, Lino, Medojed, mikhailo, milenko crazy north, Mzee, Shilok, SirOliver, Stoilkovic, tooljan, Ulzana, vaso1, Veselimalisa, vrlenija, zlaya011, ZZZ