Excel - ne mogu da brišem podatke u ćeliji

Excel - ne mogu da brišem podatke u ćeliji

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2007
  • Poruke: 1846

Отворио сам Ексцел фајл који свакодневно попуњавам подацима и када сам хтио да избришем садржај једне ћелије добио сам сљедећу поруку:


Нисам отварао више листова већ само један, на којем уносим податке.

Када сам ископирао формулу једне ћелије у ћелију испод ње, не изврши се потребна рачунска операција, већ се ископира садржај горње ћелије (формула се ископира исправно).

Примјетио сам да се уз име фајла (у врху странице) појавио испис [Grupa]:


Како је дошло да груписања и како се може разгруписати?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 563

micoboj ::Отворио сам Ексцел фајл који свакодневно попуњавам подацима и када сам хтио да избришем садржај једне ћелије добио сам сљедећу поруку:


Нисам отварао више листова већ само један, на којем уносим податке.

Када сам ископирао формулу једне ћелије у ћелију испод ње, не изврши се потребна рачунска операција, већ се ископира садржај горње ћелије (формула се ископира исправно).

Примјетио сам да се уз име фајла (у врху странице) појавио испис [Grupa]:


Како је дошло да груписања и како се може разгруписати?

Na ovom linku imas objasnjeno kako da razgrupises
https://www.wikihow.com/Ungroup-in-Excel



offline
  • IvanC 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 30 Jun 2009
  • Poruke: 403

micoboj ::Како је дошло да груписања и како се може разгруписати?Grupiranje Sheets radi se tako da pritisneš tipku CTRL ili SHIFT (slično kao i kod selektiranja više ćelija) pa zatim klikaš po nazivima za svaki Sheet
Da bi ponovo vratio svaki Sheet posebno klikni desnom tipkom miša na neki od Sheets i sa skočnog izbornika izaberi "Ungroup Sheets"

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2007
  • Poruke: 1846

Знам како ради селекција више листова. Написао сам да сам радио само на једном листу.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1167 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 1 sakriven i 1150 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ben Roj, DDragoje, drale12, Džekson, Ezbuck, Jovan.D, kaskadija, Lotus, maksi007, Milos82, nenad81, Shilok, shiro, starlights, Zastava, zziko