|
micoboj ::Отворио сам Ексцел фајл који свакодневно попуњавам подацима и када сам хтио да избришем садржај једне ћелије добио сам сљедећу поруку:
Нисам отварао више листова већ само један, на којем уносим податке.
Када сам ископирао формулу једне ћелије у ћелију испод ње, не изврши се потребна рачунска операција, већ се ископира садржај горње ћелије (формула се ископира исправно).
Примјетио сам да се уз име фајла (у врху странице) појавио испис [Grupa]:
Како је дошло да груписања и како се може разгруписати?
Na ovom linku imas objasnjeno kako da razgrupises
https://www.wikihow.com/Ungroup-in-Excel
|