Jel moguce

2

Jel moguce

offline
  • Pridružio: 08 Jan 2010
  • Poruke: 101

Smile
kada sa prvi put instalirao compiz fusion, upalio sam sve zivo da vidim sta sve moze i ima super efekata, mada sam kasnije vecinu pogasio i ostavio samo neke minimalne, mada i ovako dere Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2008
  • Poruke: 4094
  • Gde živiš: Bg

Imaju i "unsuported - compiz - fusion - plugins" da se instaliraju. (cube 3D models, Atlantis, itd)



offline
  • Spy
  • Pridružio: 21 Jul 2007
  • Poruke: 9424
  • Gde živiš: Kako kad

Ivan Stojmenovic ::Da li je moguce uraditi ovo na xp sp2 nikad nisam se interesovao za ovakve stvari ali bas eto sada me zanima pa mi zanimljivo izgleda ako moze recite u cemu je fora neki softwere u pitanju window efekti?



Nije moguce namestiti na Windows-u. Nemoj mi da pokusavas, samo ces oboriti sistem i napraviti sebi muka.

Nije nikakava fora, nisu nikakvi "specijalni" efekti koji se dobijaju uz pomoc nekog software-a ili sta slicno, to je jednostavno tako na Mac OS X-u, to je default.

Kao sto na Win-u postoje neke stvari koje Mac OS X ne moze, tako isto i ovamo postoje neke stvari koje nisu moguce na Winu.

offline
  • zend  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 22 Okt 2009
  • Poruke: 900
  • Gde živiš: Pancevo

Ma nisam ja nista hteo bas ono ozbiljno nego mi simpaticno izgledalo pa sam hteo kao da isprobam na kratko kako izgleda.....
A vec sam odustao nemam vremena da eksperimentisem jer sad radim ubrzane smene pa zato....
Ali poslusacu savet Hvala!!!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7178 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 6 sakrivenih i 7106 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Asparagus, Avalon015, awathorn, bankulen, bojanM84, brufen, Bubimir, C-Gun, celt, Chainsaw, Ciri1994, comi_pfc, Daba75, deLacy, Despot Đurađ, Flanker-G, Foxdie, goxin, ibssa, Istman, Ivoo, joca83, KizJ, Kotarle, kuntakinte, ladro, LostInSpaceandTime, Lošmi, M74AB3, m94j, mat, Milo97, Milometer, Milos ZA, mirkoro, Mis uz pusku, mishkooo, Mićko, nemkea71, nikolapetkovic, OgnjenMitric, pablojepao, Parker, peho_atropin, PrincipL, Radio operater, redstar72, Sale0501, sap, Sava89, skok, ss10, stegonosa, Tandrkalo, tm, tooljan, Tvrtko I, Ulzana, Velibor Radoja, Velizar Laro, Werdum1, xAlex2, zdrebac, Zjmc, Zoran1959