Da li moze digitalna kamera da pravi lepe slike?

2

Da li moze digitalna kamera da pravi lepe slike?

offline
  • ovo je Crna Gora ovdje se ne radi :P
  • Pridružio: 09 Jun 2011
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Crna Gora

joj poslao sam pogresan link foto aparata.izvinjavam se..msl sam na ovaj
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

androlegend ::sta je bolje uzeti ovaj aparat ili ovu digitalnu kameruBolje je uzeti ono što ti treba. Ako ćeš da slikaš uzmeš fotoaparat, ako ćeš da snimaš uzmeš kameru.androlegend ::kakve ce slike biti na digitalnoj kameri a kakav video zapis na foto aparatu ???Ova kamera nikada ne može da pravi slike kakve pravi ovaj fotoaparat, a ni obrnuto. A na tebi je da odlučiš šta ti je važnije.



rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Mozes bolji aparat da kupis za te pare
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • ovo je Crna Gora ovdje se ne radi :P
  • Pridružio: 09 Jun 2011
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Crna Gora

a da li moze da pravi ovaj aparat video zapise ?
mozda glupo pitanje ali jbg ne razumijem se

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Može, mogao si i sam da vidiš... Bebee Dol

rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Moze da pravi, pise na linku koji sam postavio. Snimci nisu kao sa kamere, ali mozes da zabelezis nesto ako je potrebno.

offline
  • ovo je Crna Gora ovdje se ne radi :P
  • Pridružio: 09 Jun 2011
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Crna Gora

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ovaj je 135 € i ima vise megapiksela dakle 16 a onaj sto si ti poslao 14..da li znaci da ovaj od 16 pravi bolje slike i da je bolji od ovog od 14?

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Broj megapiksela ne označava kvalitet slike.

offline
  • Pridružio: 06 Apr 2007
  • Poruke: 360

Brate mani se megapixela i sta pise i na tarabi pise svasta pa nista . Panasonic GH3 ima mislim isto 16 megapixela pa mislis da taj od 135 eura pravi iste slike kao i GH3 koji kosta 1200 eura . Ona slika sto sam okacio je slikana kamkoderom fotka je 3 megapixela i slikano nocu a na danu su slike jos bolje . Trazis da ti ovde neko drzi teoriju i praksu o pixelima i fotoigrafiji imas 200eura u dzepu kupi taj canon za to sto ti treba ti je extra . Evo ti slika slikana sa Galaxy SII

tako da je sve to relativno ako imas toliko para uzmi taj Canom imao kao i oipticku stabilizaciju slike mozes da snimas i mvideo ako zatreba ...Pozdrav !

offline
  • ovo je Crna Gora ovdje se ne radi :P
  • Pridružio: 09 Jun 2011
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Crna Gora

otvoricu novu temu sad pa da vidim sta ostali misle Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1181 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 10 sakrivenih i 1096 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, Apok, aramis s, Asteker, bankulen, belov, bigvlada, bladesu, blatruc82, Botovac, Bubimir, Chainsaw, Deki Duga Devetka, deLacy, dendrit86, desmeki, Djokislav, DonRumataEstorski, dulleo, DuškoMraz, Dzoni70, Dzuki, Flanker-G, foka106, Fructo, Georgius, Gogi_avio, HogarStrashni, Jeremiah, Jester, Kajzer Soze, Kaplar2, Koplje, kunktator, Major Tankosić, Makarid, mercedesamg, Miki281, mikoyan21, Mile14, moldway, MrG, nekdo, nenad81, Niki2024, niksa517, nnnnnnnnnn, nuke92, ObelixSRB, Panter, peradetlić, Petar888, pfc74, Pilence, precan, Pururin, RD84, Risbo_Boris, S94, Semberija, Sevetar, shota91, Sirius, skvara, Sone0883, sslay, stagezin, StalniPromatrač, tomo2, vathra, Velizar Laro, vjetar, Wehicle, Zoca, zule2