Drajveri za zvuk za laptop LG LW70-JMBH1 Windows 7 32-bit

2

Drajveri za zvuk za laptop LG LW70-JMBH1 Windows 7 32-bit

offline
  • Nemanja Djukanovic
  • Pridružio: 18 Dec 2012
  • Poruke: 1761
  • Gde živiš: Niksic - Crna Gora

Kad se pali lap top-pc pise ti na pocetku koji se taster pritiska za Bios ili Boot menu pa pogledaj. Pitanje je kakav windows stavljate tu (da li je neka budzevina) , a to sto se gasi moze biti iz vise razloga. Servis bih preporucio ako se gasi tako kako kazes.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1439 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 7 sakrivenih i 1337 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Ailton, ArchaBasha, Arhiv, Asteker, avijacija, Barista, Bgd123, bigvlada, Bobrock1, bojanstros9, Bojke549, boromir, borya90, bozonspeedlab, BraneS, Bubimir, bukefal, Chainsaw, Cicumile, cikadeda, Cirkon, Comyymoc, cvrle312, dane007, DeerHunter, Demi87, Despot1, Djokislav, djuradj, doktor097, dule10savic, Dusko_Dugousko, efektiva, ElGenius, Feller, g_g, Georgius, Gogi_avio, Goran_, goxin, gregorxix, GveX, JankoS, joca83, jodzula, Jose, knutveliki, Koca Popovic, kolle.the.kid, ladro, ljubo70, m94j, Magistar78, Marko00, Medojed, mexo, mgolub, miki69, Milan 84, Milos ZA, milos97, mist-mist, monomah, Mzee, nebidrag, Oscar, ozzy, panzerwaffe, pein, Piani Jazzer, Pilipenda, pisac12, Podljub, Pururin, Radula, radza1, redstar011, RJ, saputnik plavetnila, sasics, shlauf, Snorks, Sone0883, SOVO515, Stod, Tanjagre, US_Rank_0, vazduh, vidra boy, VJ, vukovi, XBMC, Zastava, zeka013