nesto vise o tom KJOTO sporazumu...???

nesto vise o tom KJOTO sporazumu...???

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

Sta je i kakvi su mu clanovi (koliko sam shvatio to je neki "ekoloski" sporazum zar ne? Ili gresim?) i koje zemlje ga se pridrzavaju (Srbija se sigurno ne pridrzava ali oko nas... mozda ima nade Smile )



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Feb 2005
  • Poruke: 3549

To je sporazum o ogranicenoj emisiji stetnih gasova.Potpisale su ga sve zemlje G8(sem USA).A,ameri ne bi bili ameri,pa ce pokusati da proguraju svoj sporazum,trazi malo na sajtu.



offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Evo kompletan Kyoto Protocol:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 946 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 3 sakrivenih i 892 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, Avalon015, bambulic, bobomicek, Boris BM, bpvl, CHARLIE JA., Citalac, Comyymoc, Daba75, Dioniss, djonsule, djuradj, Džekson, goran.vvv, Jaz, kaisarevic1, KizJ, Laluvr, Lazarus, Lester Freamon, Marko1238, Mi lao shu, Milan1996, milenko crazy north, Mićko, morava_01, nenad81, Paklenica, pein, Pekman, pietro, Pilence, PlayerOne, Posmatrac77OKB, Radula, repac, Sharpshooter, shiro, Solunac na steroidima, StalniPromatrač, tubular, Ugljesa99, ujke, vladom6, VP6919, xAlex2, yip314, yrraf, 1107, 79693