|
Poslao: 21 Jan 2017 00:54
|
offline
- maha

- Super građanin
- Pridružio: 06 Dec 2006
- Poruke: 1152
|
Stizu mi poruke da ljudi prihvataju moje zahteve za prijateljstvo a ja ih uopste nisam poslao???
Sta se desava?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 21 Jan 2017 01:59
|
offline
- Dok

- Moderator foruma
- - Dok Milioner -
- - Profesionalni Vanzemaljac -
- Pridružio: 01 Jul 2005
- Poruke: 4703
- Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.
|
Pa,jel`imas neke nove prijatelje na listi kojima nisi poslao zahtev?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jan 2017 08:52
|
offline
- maha

- Super građanin
- Pridružio: 06 Dec 2006
- Poruke: 1152
|
ma ja na listi imam brdo ljudi koje poznajem ali im nisam slao zahtev...jednostavno samo dobijem poruku da su prihvatili prijateljstvo na moj zahtev koji uopste nisam poslao?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jan 2017 08:58
|
offline
- 11neco11

- Elitni građanin
- Pridružio: 18 Dec 2012
- Poruke: 1761
- Gde živiš: Niksic - Crna Gora
|
Promjeni sifru profila , ako ti nisi - neko sa tvog profila jeste.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jan 2017 10:09
|
offline
- Mikulino

- Elitni građanin
- Miroljub Čeperković
- mašinska
- Pridružio: 20 Mar 2012
- Poruke: 2182
- Gde živiš: Vrnjačka Banja
|
Pored menjanja lozinke uradi sigurnosnu proveru sa fb kad se ponovo uloguješ i odi na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
da proveriš odakle si sve ulogovan
ako neki od linkova ne radi preskoči ga, tačnije odi na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jan 2017 10:48
|
offline
- Srki94

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2008
- Poruke: 12431
|
Ako se ne varam, zahtevi ostaju u tom stanju dok se ne prihvate, što znači da si možda poslao zahtev pre mnogo godina i da se ne sećaš više da si to uradio.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jan 2017 15:04
|
offline
- Dok

- Moderator foruma
- - Dok Milioner -
- - Profesionalni Vanzemaljac -
- Pridružio: 01 Jul 2005
- Poruke: 4703
- Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.
|
maha ::ma ja na listi imam brdo ljudi koje poznajem ali im nisam slao zahtev...jednostavno samo dobijem poruku da su prihvatili prijateljstvo na moj zahtev koji uopste nisam poslao?
Ne razumes.
Da li ti raste broj prijatelja na listi?
|
|
|
|
|
|