Kako na ekonomski?

Kako na ekonomski?

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2007
  • Poruke: 24

Zanima me da li neko moze da mi kaze koliko je bodova otprilike potrebno za upis na ekonomski u Beogradu? Shocked



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1289 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 8 sakrivenih i 1194 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aca018, AleksSE, aleph_one, amaterSRB, Asteker, Banovo Brdo, berste23, Bgd123, bigfoot, Boris.A, boromir, BORUTUS, brundo65, bufanje, Chainsaw, cole77, Darth Wader, DezurniOperativni, djuradj, Dovla 1980, Duschi, esko_hz, feanor, Frunze, g_g, Georgius, gost321, Goxy1, ILGromovnik, jalos, Kajzer Soze, kinderpingvin, kljift, kunktator, kuntakinte, lcc, leopard83, luka35, M74AB3, Manjane, MaschinenPistole, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Miki01, mm1811, Moldovan, moldway, MrNo, Nepopravljivi, nezavisni mislilac, nnnnnnnnnn, novator, obsc, pacika, pfc74, PrincipL, probisic, Pururin, S94, Sami_1ali, samp1389, scimitar19, Shinobi, SOVO515, ssekir75, Tandrkalo, tecataki, theNedjeljko, Tila Painen, tomo2, trutcina, Tvrtko I, ulogovan, vaci, vazduh, vdeki, vidra1, Vlad000, voja64, volimpivuvolimrakiju, VPV, vuksa72, Weah88, zax22r, zlaya011, ZZZ