!!!Skuplje skolarine na fakultetima!

3

!!!Skuplje skolarine na fakultetima!

offline
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 5224
  • Gde živiš: Oslo

Ne znam za Svedsku, ali me to malo cudi jer u Norveskoj obrazovanje na fakultetu kosta basnoslovno i studenti uzimaju kredit koji posle otplacuju godinama kada se zaposle.

Samo kada nesto debelo platis,onda to gledas i da iskoristis, i verovatno je i zato i mnogo nizi procenat nedovrsenih studija.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1191 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 8 sakrivenih i 1092 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, Apok, ArchaBasha, BaneM75, Belac91, black venom, branko87, Chainsaw, Coabelgrade, Crazzer, DaliborVukadinovic, darkojbn, dejan1972, dejanlule72, djile1, Dogma21, DonRumataEstorski, dskrlec33, dulleo, Duschi, esko_hz, Gall, Georgius, glada, goran.vvv, Helket, iceburn, ivan1973, jalos, JOntra, Kajzer Soze, kikisp, kolateralnasteta, Kozara1, Kozi-RS, kunktator, Kvaka22, kybonacci, lukac, m0nstrum_, mainstream, Man1ac021, Manjane, Medojed, mercedesamg, Mickey12345, Mihajlo, Miki01, Milan Miscevic, Miler88, MiloradKomadic, mkukoleca, moldway, morava_01, nuke92, oldtimer, Pavel Medved, pein, Piani Jazzer, Pilence, ping15, pobeda, Prle90, probisic, promajauglavi, samo_citam, SamoGledam, sap, saputnik plavetnila, sasics, scimitar19, Shinobi, Sin Boskic, Slingshot, Srki98, ssekir75, stalja, StalniPromatrač, Tanjagre, TheDictator, theNedjeljko, Tvrtko I, VBoss, vidra boy, vjetar, Vladoj, VOŽD, Vrač, vuksa72, wulfy, zlaya011