Nego, zapao mi za oko avatar, mnogo mi se dopao, bas je interesantan i funny. Very Happy

Pa, da... sad će letnja pauza, ali od jeseni ću pokušati da ga malo razradim (sPamoreklamiranjem po netu Very Happy)

• Pridružio: 23 Avg 2008
  • Poruke: 2634
  • Gde živiš: Milan, Italy

Milan preokretom do trofeja Superkupa!

Na prepunom stadionu ''Ptičje gnezdo'' u Pekingu, fudbaleri Milana osvojili su 24. Superkup Italije. Inter golom Sneijdera poveo u 22. minutu, a u drugom poluvremenu usledio preokret u režiji Ibrahimovića i Boatenga. Dejan Stanković u startnoj postavi Intera, zamenjen posle drugog gola Milana.

Sam početak meča pripao je Milanu. ''Rossoneri'' su već posle pet minuta igre imali veliku priliku za vođstvo, ali je Robinho posle odlične saradnje sa Ibrahimovićem poslao loptu pored gola.

Međutim, prvi do gola stiže Inter u 22. minutu. Gennaro Gattuso je napravio prekršaj na dvadesetak metara od svog gola, usledile su i prve čarke, a kada se sve smirilo, Wesley Sneijder je sjajno izveo slobodan udarac i smestio loptu u gornji desni ugao Abbiatijevog gola - 1:0 za Inter.

Do kraja prvog poluvremena, Inter je bez većih problema zadržao minimalnu prednost, ali drugih 45 minuta donelo je bitno izmenjenu sliku na terenu.

Videli smo agresivniji, ambiciozniji Milan, a rezultat je stigao u 60. minutu. Robinho je poslao loptu u kazneni prostor ka Seedorfu, ovaj sa gol-aut linije centrirao ka Ibrahimoviću, koji udarcem glavom šalje loptu u mrežu istrčalog Julia Cesara - 1:1.

Još se ''Neroazzuri'' nisu oporavili od izjednačenja, a Boateng postiže i drugi gol za Milan. U 69. minutu je najpre Pato sa nekih osamnaest metara odličnim udarcem pogodio stativu, a na odbijenu loptu natrčao je Boateng i doneo preokret Milanu - 2:1.

Sam finiš doneo je veliko uzbuđenje pred golom Milana, zatresla se mreža Abbiatija u nadoknadi vremena, ali posle ofsajda Etoa, pa je Milan prigrabio trofej Superkupa.

Arrow Izvor: ACMilan Serbia

• Miloš
  • Pridružio: 26 Jan 2011
  • Poruke: 1390
  • Gde živiš: Beograd, Zvezdara

Sve cestitke Milanu, samo neznam zasto je Inter onako popustio Mr. Green Ziveli

Nije Inter popustio nego smo mi previse jaki! Mr. Green Jos plus ako upale ovi pregovori oko Kake tek ce onda da gazimo. Very Happy

• Michael

Cestitke Milanu, konacno on, vise me smorio ovaj Inter.

Very Happy
AC Milan Zaljubljen

Ziveli

• Pridružio: 19 Avg 2011
  • Poruke: 9
  • Gde živiš: Trstenik

Moj omiljeni klub od 2-3 razreda osnovne..xD...kad gledam utakmicu milana...imam neki poseban osecaj...nmg da opisem...Smile

Napisano: 13 Sep 2011 23:06

Thiago Silva rastužio Barcin drim tim

Milan u nadoknadi izbegao poraz protiv Barcelone. Italijani poveli posle dvadesetak sekundi, zatim dugo spašavali živu glavu. Barca okrenula, ali je Brazilac utišao "Camp Nou" u 92. minutu.

U Pragu remi Viktorije Plzen i BATE Borisova.

Teško da se bolji početak može zamisliti.

Nakon dvadesetak sekundi, Pato se prošetao kroz odbranu Barcelone i lako matirao Valdesa.

Međutim, ispostavilo se da je Milan samo naljutio Barcu. Ređale su se opasne situacije, šanse su imali Messi i Villa, dugo je evropski šampion lomio otpor Italijana, a nakon akcije Messija, Pedro je sam na drugoj stativi, 1:1.

Messi je pogodio i stativu iz slobodnog udarca. Ono što njemu nije pošlo za rukom, jeste Villi na startu drugog poluvremena. Španski reprezentativac je divnim golom matirao Abijatija za zasluženi preokret na "Camp Nou".

Ipak, u samom finišu Italijani stižu do boda. Kalkulacije Katalonaca kaznio je Thiago Silva, pa se "Rossoneri" vraćaju sa sjajnih 2:2 iz Barcelone.

Dopuna: 22 Dec 2011 3:09

Zavrsena je sezona za 2011 godinu, ACMilan zimuje na prvom mjestu.

E pa dragi rossoneri ipak smo izbili na prvom mjestu i tu cemo i zimovati. Very Happy Udineze i Juventus su remizirali(0:0) a mi smo dobili Kaljari(2:0) osvojili 3 boda i preuzeli 1 mjesto sa istim brojem bodova kao Juventus ali bolja gol razlika. Sledecu utakmicu rossoneri igraju 08.01.2012 protiv Atalante zatim docekuju Inter na San Siru ocekuje nas uzbudljiv nastavak sezone u novoj 2012 a tu je i Liga Shampiona gdje smo zrijebom dobili Arsenal. Sve u svemu vazno je da smo ispred Juventusa i sada ocekujemo neka pojacanja u januarskom prelaznom roku. Smile

Sve sto vas opsirnije zanima takodje i live pracenje utakmica naseg tima mozete naci na.

A.C.Milan Serbia

Forza ACMilan!!!

Dopuna: 13 Jan 2012 17:02

15.01.2012 ACMilan vs Inter 20:45h

Derbi 18-og kola Serie A je svakako mec izmedju dva gradcka rivala ACMilana i Intera. Mec se igra u Nedelju u 20:45h na San Siru. ACMilan je trenutno prvi sa istim brojem bodova kao i Juventus ali sa boljom gol razlikom. Inter je sezonu poceo jako lose na zacelju tabele ali se polako uzdise i prijeti vrhu, trenutno se nalazi na petoj poziciji sa osam bodova manje od prvoplasiranih ,,ROSSONERA".

Inter ima seriju od 5uzastopnih pobjeda u Seriji A dok ACMilan ima seriju od 4uzastopne pobjede u Seriji A. Zadnja 3 derbija koja su igrala ova dva itelijanska tima zavrsila su pobjedom ,,ROSSONERA" i to rezultatima. 3:0, 2:1 i 1:0. Kako god ocekuje se dobra utakmica, postena borba i ovo je mozda presudna utakmica za oba tima i daji nastavak sezone.

P.S. Nadam se pobjedi rossonera jer bi tim daleko odmakli Interu i mislim da nas vise ne bi mogli stici do kraja sezone. Mr. Green Ziveli

• Michael

Napisano: 13 Jan 2012 17:12

hahaha @ wc slika. LOL

Jedva cekam derbi. Ziveli

Dopuna: 06 Feb 2012 19:42

Ibrahimović propušta Juventus

Disciplinska komisija italijanske Serije A kaznila je napadača Milana Zlatana Ibrahimovića sa tri utakmice neigranja jer je lupio šamar igraču iz Napolija.

Incident se desio u 64. minutu utakmice u nedelju, kada je Ibrahimović udario Salvatorea Aroniku u meču koji je završen bez pogodaka.

Ibrahimović će propustiti utakmice sa Udinezeom, Čezenom i glavnim rivalom za titulu prvaka, Juventusom.

Milan je trenutno drugi na tabeli sa dva boda manje od Juventusa. Ibrahimović je u dosadašnjem toku sezone postigao 15 prvenstvenih pogodaka za Milan.

Prošle sezone švedski fudbaler zbog nediscipline propustio je pet utakmica.

Izvor: Arrow

Sta mislis Springy? Dobija Milan? Very Happy

Ukupno su 929 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 5 sakrivenih i 909 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: bato, deimos25, djordje92sm, dragoljub11987, Fog of War, goxin, JOntra, kybonacci, nemkea71, Sir Budimir, sovanova95, Tas011, vaso1, vlad4, wizzardone