Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
  • Pridružio: 26 Sep 2008
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Arilje, Serbia

E jesu ih natrpali svaka im cast, odavno bolje nisu igrali.
Samo da nadjemo nekog napadaca, onaj Zigic nema bele veze sa fudbalom, operisan je, a Mare izgleda nema srece sa golovima u reprezentaciji.

offline
  • Pridružio: 12 Apr 2008
  • Poruke: 452

Ma super sledeca tekma protiv Bugara. To je inace prijateljski mec. A sto se tice napadaca samo Zigica da zamene i bicemo jos bolji. Pantelic ce sada da pocne da daje golove. Dok ga krene. Imao je sinoc dosta sansi. Ali nije mu se dalo.

Vidić kandidat za Zlatnu loptu

Jedino vece priznanje za igraca od ovoga je da osvoji Very Happy! Ali tesko Smile

offline
  • Pridružio: 19 Jul 2007
  • Poruke: 883
  • Gde živiš: malo ovde, malo onde

Bilo bi lepo da je osvoji, ali tesko ove godine. Poslednji relativno nas igrac koji je bio u igri je Mijatovic '98, bio je treci valjda te godine u jednom od izbora za najboljeg igraca.

• Gde živiš: Majur (Colosseum)

rapha ::Ja i dalje tvrdim da mi boljeg napadača od Žigića nemamo. Jedino što je u Valensiji propao i mora pod hitno da menja klub. Nije u formi a kako bi i bio kada ne igra uopšte.

Ima..Danko Lazovic Wink

BTW: mnogima je cudno sto Antic stalno forsira Zigica iako nije u golgeterskoj formi, ali to radi iz razloga sto Zigic najbolje razigrava igrace posle visinskih pasova, a i u prekidima je odlican.

offline
  • Pridružio: 07 Avg 2008
  • Poruke: 77
  • Gde živiš: Na Jugu Partizanovog Stadiona

Mali off

Videh pre neki dan Antića kako ulazi u jedan ulaz u bloku 61 (NBG)...Igleda da tamo živi!A ja u bloku 63...Biće autograma! Laughing

offline

Vodimo u prijateljskoj utakmici protiv Bugarske sa 1:0, Jovanović je dao Gol. Smile

Savo Milošević se na svojoj oproštajnoj tekmi od reprezentacije odmah na početku izblamirao i promašio dva penala.. Smile Ne znam šta mu to treba..

Dopuna: 19 Nov 2008 18:14

Savo je ipak postigao dva gola i time se donekle iskupio za promašene penale. Smile

Srbija u 33 minutu vodi sa 4:1. Sjajno..

offline
  • PHP developer
  • Pridružio: 22 Mar 2006
  • Poruke: 3747
  • Gde živiš: 127.0.0.1

Svidja mi se sto je Antic uspeo ovim nasim reprezantivcima da objasni da je postizanje gola (skoro) nemoguce ako pre toga ne sutnes loptu prema golu LOL

Jos da je Savo dao bar jedan od ona 2 penala... bila bi petarda vec na poluvremenu... ovako, moracemo da sacekamo jos 10ak minuta LOL

Sto se tice napadaca, meni se cini da je tandem Lazovic - Jovanovic mnogo pokretljiviji od Zigic - Pantelic... Pogotovo Jovanovic, decko je nacisto odlepio na ovoj tekmi protiv Bugara. Na stranu sto su zatrpali Bugare (a tek ce da ih zatrpavaju, ima jos 45 minuta da se igra), igraju jednostavnije, sa manje dodira i mnogo vise trcanja, ne svodi se sve na "gadjaj Zigica, a on ce vec da se snadje, da li da sutne ili da je spusti, njegov problem" princip igre...

Jos Bambi da udje... Pa da on i Krasic krenu da razvlace Bugare po bokovima (mada ih je Krasic i u prvom poluvremenu razvlacio), i rasire im odbranu, pa tek ce onda Lazovic i Jovanovic da se setaju po sesnaestercu Smile

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 1123 korisnika na forumu :: 39 registrovanih, 7 sakrivenih i 1077 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Bobrock1, Boris BM, cavatina, cenejac111, comi_pfc, dmdr, Još malo pa deda, Kibice, Kubovac, maiden6657, Metanoja, Mi lao shu, mikrimaus, Millennium, milutin134, miodrag, mnn2, moldway, MrNo, muaddib, Nemanja.M, ObelixSRB, panzerwaffe, pein, raptorsi, RJ, Sale.S, Srki94, Srle993, stankolich, stegonosa, Toper, Tvrtko I, vandrej, virked, Vlada78, ZetaMan, zillbg