Srbija u kvalifikacijama za svetsko prvenstvo 2010

• Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Da ne otvaramo novu temu o utakmicama naše reprezentacije, možemo pisati i ovde o pripremnim utakmicama i rezultatima do SP kada ćemo svakako otvoriti novu temu. Wink

Lepa vest nam stiže iz Japana. Naša reprezentacija sastavljena od igrača iz domaće lige pobedila je selekciju Japana 0:3. Wink

Mrđa je postigao dva gola, dok je Tomić postigao jedan.
Bio sam na poslu pa nisam bio u prilici da gledam utakmicu Sad ali verujem da su igrači ostavili dobar utisak na Antića. Japan nije slaba selekcija a pobeda sa tri gola razlike je veoma visoka i zaslužuje sve čestitke. Wink

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715

Napisano: 07 Apr 2010 23:14

Ја сам био благо речено шокиран када сам видео резултат. Shocked Колико сам чуо Јапан је играо у најјачем саставу.

Браво момци! Very Happy

Dopuna: 01 Maj 2010 22:51

Нисам сигуран где ово да ставим, али тиче се репрезентације па ћу овде.Жигић је опет дао два гола и то чим је ушао у игру.

Valensija je odavno završila posao ove sezone u Primeri, a u subotu je gostovala Espanjolu. Posle 60 minuta mučenja, Unai Emeri je iz igre izveo Davida Vilju i dao šansu Nikoli Žigiću. Samo tri minute kasnije srpski reprezentativac je pogodio mrežu domaćina, a u 75. minutu novim pogotkom potvrdio pobedu. Oba puta mu je asistirao Visente. Videćemo da li je konačno zaradio mesto u startnoj postavi, bar u dinišu sezone.

Жигићу, човече, да ли си ти нормалан?Иди из те Валенсије, па у било ком другом клубу би био звезда.Жалосно је да такав играч седи већ две сезоне на клупи.

• Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Pa pazi jeste to zalosno, bez sumnje sjajan je on igrac, ali ipak gde ce on da igra kad su tu D.Vilja, D.Silva i Mata koji su fenomenalni igraci i da ne kazem da su u sjajnoj formi msm realno,Tako da u svakom slucaju slazem se neka ode u neki drugi tim.

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 1228 korisnika na forumu :: 48 registrovanih, 3 sakrivenih i 1177 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Andrija357, Apok, Asparagus, babaroga, Battlehammer, Boris Bosiljčić, Boris90, Brana01, Bubimir, cemix, DonRumataEstorski, DPera, GenZee, goxin, GveX, ikan, ILGromovnik, jaeger, Krvava Devetka, kybonacci, ladro, Lieutenant, ljuba, lord sir giga, Luka Blažević, mercedesamg, mikrimaus, milenko crazy north, MiroslavD, mkukoleca, naki011, ostoja, royst33, samsung, Sančo, sasakrajina, Shinobi, sickmouse, sombrero, suponik, tubular, vathra, Vlada78, voja64, |_MeD_|