|
Poslao: 05 Jul 2014 11:12
|
offline
- rapha

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2005
- Poruke: 9113
- Gde živiš: Beograd
|
Navijam za Kostariku..
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Jul 2014 11:28
|
offline
- mpman

- Mod u pemziji
- Pridružio: 12 Okt 2010
- Poruke: 10944
|
Mislim da ćemo gledati finale u polufinalu. Nemačka - Brazil
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Jul 2014 13:38
|
offline
- vasa.93

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 14828
- Gde živiš: Niš
|
Izgleda da je sada stvarno popio opasan udarac.
Kolumbija je pobeđena, ali im je nanela veliku štetu, ostali su bez Nejmara i Silve protiv Nemaca. Ne baš zavidna situacija.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Jul 2014 16:43
|
offline
- vasa.93

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 14828
- Gde živiš: Niš
|
Jebati, šte sve neće da puste ovi brazilci na teren, samo da zaustave Rodrigeza.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|