Francuska vlada zabranila upotrebu reci "e-mail"

3

Francuska vlada zabranila upotrebu reci "e-mail"

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

Odvratno izgleda a prevodi su ... mislim... ok su ... ne moze bolje, ali... smesno...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2265 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 3 sakrivenih i 2169 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, aleph_one, Apok, BaneM75, Bbbggg1979, Bojan198527, bojan_t, Boris90, BOXRR, cavatina, Chainsaw, Cirkon, Comyymoc, Deki Duga Devetka, deLacy, Demi87, Dimitrise93, djuradj, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dovla 1980, dragoljub11987, DragoslavS, ElGenius, Foxdie, g_g, Gheljda, goran.vvv, gripen, GveX, Imperator_Aleksandr_lll, ivan979, ivan_8282, Jeremiah, Jester, JohnDoe, K a s p e r, klepesina, limeni, Macalone, Marko Marković, MB120mm, Medojed, Michellefromrezistance, milanpb, milenko crazy north, Milometer, Milovan Dinic, Mirage 2000N, Mićko, mnn2, Moldovan, mrdaak, Muki 123, nemkea71, nightwish 01, OgnjenMitric, Orc, Panter, Pero, Piicoki, radza1, RajkoB, raster12, Ray1973, Remain, repac, rovac, Rupert, Sagotolio, sajorg, Sirius, SirOliver, Slingshot, Tandrkalo, Tribal, tritonus, USSVoyager, v82, Valter071, Vatreni Zmaj, vrgudinac, wulfy, Zec, zivojin32, zoran77, Zorge, Zrcalo, zvomar, šumar bk2, 79693, 223223, 800077