Microsoft priznao poraz: Xbox One dobija verziju bez Kinecta!

Microsoft priznao poraz: Xbox One dobija verziju bez Kinecta!

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Iako su iz Microsofta bezbroj puta ponovili kako prodaja Xbox One konzole bez Kinecta ne dolazi u obzir, kompanija je odlučila da promeni i ovu odluku!
Kompaniji je povećanje prodaje sistema bitnije od činjenice da će opet biti predmet ismevanja i da su još jednom izgubili na kredibilitetu, pa će se Xbox One bez Kinecta pojaviti već od 9. juna i to ceni od 399 dolara u Americi odnosno 399 evra u Evropi. To znači da će mu cena biti identična kao PlayStationu 4, s tim što je naravno Sonyjeva konzola i dalje značajno jača pa nudi više za isti novac.



Izvor i nastavak: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1410 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 3 sakrivenih i 1343 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Avalon015, bigvlada, blatruc82, bokicacar, bpvl, d29, dejan1972, Dejan_vw, Dorcolac, dukajov, Dungorth, dushan, dushkomkd, ekipo26, g_g, Gall, Giskard, goran.vvv, goxin, GveX, HrcAk47, hyla, igorkozar83, Jaz, Kalem, Kapetan Hadok, Koplje, Kototamopeva, kutija11, Langdorf, lord sir giga, MaksicZoran, milan.tatanac1, Miler88, miodrag, MiroslavD, Mićko, mkukoleca, moldway, nesa1962, nisamBot, partyzan, Permaldar, Peruta, PMsnow, precan, Pururin, raptorsi, redstar72, Ripanjac, S-G, SamoGledam, Sarmat, spikespiegel832, strn, svnedelja, tehnika, TheDictator, Underwood, uruk, varda, vazduh, zubri, zziko