Vlasnici NVIDIA GeForce GTX 970 kartica dobijaju obeštećenje

Vlasnici NVIDIA GeForce GTX 970 kartica dobijaju obeštećenje

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Tužba koju je prošle godine podneta protiv kompanije NVIDIA vezano za GeForce GTX 970 karticu dobila je epilog, uz podsećanje da je tužba podneta zbog toga što je kompanija u reklami navodila da kartica poseduje 4GB video memorije a ona je posedovala 3.5GB video memorije koja je radila pri punoj brzini odnosno 512MB koja je bila znatno sporija.

NVIDIA je sa tužiteljima uspela da sklopi sporazum pa će vlasnici kartice koji su podneli tužbu dobiti na ime odštete po 30 dolara, odnosno oko 8.6 odsto od cene ove kartice koja je bila 350 dolara.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

30 dolara obestecenja Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3361 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 5 sakrivenih i 3302 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, aleph_one, awathorn, bankulen, Bobrock1, bojank, Botovac, darionis, DragoslavS, Duschi, esko_hz, EXIT78, gaga23, Goxy1, Great White, HawX, Inner-Cell, jalos, Japidson, kaput21, Kenanjoz, kinderpingvin, kybonacci, Litostroton, luka35, M74AB3, maksi007, Marko Marković, mercedesamg, Mercury, mir juzni, Mićko, Mldo, Mrav Obrad, mustangkg, neko_drugi, pablojepao, Rupert, S-G, sekretar, simicnenadbg, Slingshot, Solunac na steroidima, Srna, Stoilkovic, T55, tooljan, Tvrtko I, ulogovan, uruk, vaso1, VJ, Weah88, Zrcalo