pozoriste

13

pozoriste

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 973

@Sirius
Ej,super su ti fotke,izgleda interesantno narocito ona gde su one zenskice u redu kao za kan-kan,izgleda da ima smisla za resenja masovnih scena.
jedino mi je na cetvrtoj smesan onaj cikica sa bradom koji gleda u objektiv.
OOOOOPAAAAAA BEBILI izgleda da ipak jos treba da radis na tajanstvenosti i misterioznosti!!!Ma bas te briga ako i sazna,malo ces da crvenis i to je to.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Apr 2007
  • Poruke: 705

majstor je masovki....kan-kan,slow motion,stop trik....
a i odlican je glumac,igrao je u jednoj Zagrljaj mojoj predstavi

Dopuna: 20 Apr 2007 13:18

Lomova ::Ma bas te briga ako i sazna,malo ces da crvenis i to je to.

nemoj olako da procenjujes....ovo Ti je kontrapunkt

Dopuna: 20 Apr 2007 13:48

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Svaka čast! Kad se nešto lepo objasni, eto rezultata...Važi na svi poljima.

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2007
  • Poruke: 705

hvala....nisam imala vremena da odaberem,pa sam poslala prve koje su mi pale pod ruku

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Kao da si birala...Odakle iskopaste onu kaubojsku kadu, tražim je pola života. Mora biti da je neko doneo iz zaostalih krajeva...

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2007
  • Poruke: 705

hoces da Ti pozajmim kadu?

Dopuna: 20 Apr 2007 15:38

to sam koristila u "celavoj pevacici"....

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

STELA_NOIR ::hoces da Ti pozajmim kadu?

Dopuna: 20 Apr 2007 15:38

to sam koristila u "celavoj pevacici"....


Kad dodje vreme i kucne čas... Wink

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2007
  • Poruke: 705

a zbog cega si je trazio (ako nije tajna)?
za neku konkretnu scenu,ili tek onako...

Dopuna: 20 Apr 2007 15:53

babina ...volim da eksperimentisem sa scenografijom,kostimom,dekorom...volim kad je inovantno....

offline
  • Pridružio: 12 Apr 2007
  • Poruke: 183
  • Gde živiš: na ivici

Pa kad se svi hvalite.... Ovo su slike sa prošlogodišnje predstave.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 973

Lepe fotke!Bas lepe!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1335 korisnika na forumu :: 122 registrovanih, 9 sakrivenih i 1204 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, -Max-, 100jan, AC-DC, ArchaBasha, avijacija, bankulen, Baždaranac, bbrasnjo3, berste23, Bo96, Bobanzd, Bombarder, borya90, branko7, cafa0412, carinko, Chainsaw, Cigi, CrveniSolaris, darcaud, Darko Jovanovic, debeli, dejan1972, deks, Dimitrije Paunovic, Doc, Dragon Order, drale12, duro1990duro, Džekson, feanor, france93, GeoM, Glavonja049, Gogi do, Gosha101980, Great White, Guster25, GveX, halkin gol, HawX, Hitri, HogarStrashni, Ikica977, Incognito, Istman, Jablan, JimmyNapoli, K a s p e r, klepesina, Krin, Kruger, Laki71, Lance Guest, LeGrandCharles, Litostroton, ljubicad7, Logic005, Marko Marković, Marko00, MaschinenPistole, MB120mm, Medojed, mercedesamg, miki69, mikoyan21, mikrimaus, MIKULENCE, milenko crazy north, Miler88, MiljanXD, Milos ZA, MilosM, Mirage 2000N, moldway, neko iz mase, nerislav2025, neutrino, Orc, orfanel, Orijen, ozzy, pablojepao, Piani Jazzer, ping15, PITT, Pohovani_00, Polifon, proka89, Pv123, raster12, royst33, Rumun2000, sale76, saputnik plavetnila, sekretar, Semberija, Sinduk, Sirius, SirOliver, SKYLINE, Solunac na steroidima, sombrero, sosko, StankoVrankovic, takini, tomigun, user24, v82, varda, Velizar Laro, virked, VJ, vlado_pg, vojnik švejk, vpetrovic, wolverined4, XBMC, zlizo, zoran77, zzapNDjuric99