Preporuka za laptop oko 300 evra

3

Preporuka za laptop oko 300 evra

online
  • Pridružio: 31 Dec 2015
  • Poruke: 1415

A kakav je ovaj u poredjenju sa ta 2?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

To je nešto starije. To je četvrta generacija intela i samo integrisana grafika je na njemu. Ok je on ali ako planiraš bilo kakvo igranje nije za toga.



online
  • Pridružio: 31 Dec 2015
  • Poruke: 1415

Nisam se odavno susreo sa laptopom uzivo tako da ne znam razliku izmedju 14 inch i 15 inch ekrana pa se plasim da 14 incha nece da bude premalo.

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Razliku bi oseto da je 12 ili 17 inchi monitor već između 14 i 15 i ne.

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Aco ::Samo ne piše da li je model sa ssd ili mehaničkim diskom. Ali kako god vredi tih para.Vidi se na slici da stoji HDD: 1TB. Ja bih možda pre išao na ovaj prvi Lenovo Thinkpad, ipak je SSD + 2GB RAM-a + legalan Windows bolje nego jedna generacija procesora više. Smile Mada ova garancija možda može da igra ulogu.

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Da garancija je tu odlična stvar skoro pa je nov.

online
  • Pridružio: 31 Dec 2015
  • Poruke: 1415

Znaci treba da biram izmedju garancije i performansi.

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

I preformanse su na strani tog asusa bolji procesor bolju grafiku ima. Jedina zamerka mu je ssd ali to možeš uvek ubaciti naknadno.

online
  • Pridružio: 31 Dec 2015
  • Poruke: 1415

Ali ako ubacim SSD i 2GB RAM-a izgubicu garanciju, jel tako?

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Nećeš ako ti to odradi ovlašćeni servis.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1304 korisnika na forumu :: 120 registrovanih, 11 sakrivenih i 1173 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 6.5lapua, AirSremac, Alen-Delon-u-boji, aleph_one, alex71, alternator, amaterSRB, Asteker, Badja, Baždaranac, Bo96, Bojan198527, bojank, Boris.A, boro975, boskelazo, Botovac, braca57, brufen, bunker, cinoeye, DaliborVukadinovic, Dannyboy, darionis, Demi87, DENIRO, Despot Đurađ, Dimitrise93, dj.ape, Djokkinen, Djota1, djukapfc, DLazić, dmrdc, dnevnasoba, doktor097, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dragacevac, drale12, dule10savic, Ercomero, Frunze, Giskard, goranperović66, GORDI, Gradjanin, Great White, GUARIN, Hans Gajger, Istman, Ivoo, Joint Chief, JOntra, Jose, Kajzer Soze, Kiki98TZ, koneks, kunktator, larb_11, leopard83, LostInSpaceandTime, lukac, MarijaC84, Medojed, Metanoja, Mihajlo, Milan 84, mile33, milimoj, MiljanXD, Milos ZA, milos97, Milun24, moldway, Mrav Obrad, MrNo, Natuzzi, nebidrag, Nele79, nelezele, nenad81, nisamBot, novator, nuki1234, padamacki, paja69, peradetlić, Permaldar, Prečanin30, proka89, promajauglavi, Prometeus, Pururin, rovac, S-G, sap, Semberija, sevenino, shota91, Sky diver 29, stegonosa, Stoilkovic, styg, Tafocus, Tamo neko, Topaz9, Tvrtko I, vathra, vazduh, Velički, vidra boy, Weah88, wolverined4, Zrcalo, |_MeD_|, šumar bk2, 79693, 800077