Koji modem kupiti za rad na linuxu???

3

Koji modem kupiti za rad na linuxu???

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Daleko smo mi od toga .. kao država .. a ni ja nisam Don Kihot .. smučilo mi se više .. (tražim alternativu) ..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

@Drax
Noviji modemi dobro rade na "Win"-u i to bolje nego stari.



offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 550

Sto su modeli noviji to na sebi imaju manje hardvera, i vise se slanjaju na drajvere. E, sad koliko je to dobro ne znam.

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad

GoranK ::@Drax
Noviji modemi dobro rade na "Win"-u i to bolje nego stari.


moj komentar se odnosio iskljucivo na Agere modeme... nekoliko komada mi je proslo kroz ruke... zivi uzas - cisto djubre... zali boze one kutije u kojoj stizu

za ostale modele ne znam...

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Pa ukoliko je potreban USB modem postoji jedan minimalan (intel ambient čip)...
Tolicni je da se može smestiti u mali džep... a što se tiče svega ostalog sam rekao svoje...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1260 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 7 sakrivenih i 1158 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksandar Tomić, aleph_one, alex1974, ArchaBasha, Aristotle2002, as2025, Bbbggg1979, Boris BM, Brzi voz, bufanje, Cirkon, dejan1972, Dejan_vw, dejno, Devil city 1989, dexteroza, doragan, dskrlec33, elenemste, Ezbuck, Glavonja049, Goran 0000, goran.vvv, HawX, herrDule, Ir, ivan979, J - 6, jarovitt, Kalaura, Kobrim, Kriglord, Krusarac, Laluvr, LostInSpaceandTime, Lošmi, Luka85, Marko Marković, medaTT, Medojed, mercedesamg, Mercury, Miki 24pbr, milos97, mino bosanac, mirkoro, Mićko, moldway, MrNo, Naj-Turs, nelezele, nemkea71, nenad81, NikMilitari, niksa517, nisamBot, OKT, Papadubi, Pekman, Piani Jazzer, picknick, proka89, Promising0, Pururin, raptorsi, repac, RiV, rodoljub, S-G, S-lash, S.Palestinac, Shinobi, Sir Budimir, Sirius, Siti2, stagezin, stegonosa, tamno.nebo, taomaster, theNedjeljko, tomo2, TRZH92, v82, vddutina, Velibor Radoja, Vlada78, vrgudinac, Vujkeu, wolverined4, xAlex2, YU-UKI, Zmajac, Zorge, ZZZ, 79693