Distribucija stilom najsličnija Windows-u

2

Distribucija stilom najsličnija Windows-u

offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

Dati 100 dolara za Linux distribuciju je LUDOST, uzimajući u obzir da ima i boljih za DŽ!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 961 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 1 sakriven i 954 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bojank, Citalac, Komanca, Mzee, NorthWind, oermigriro