E-banking

E-banking

offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Kako namestiti e-banking na Ubuntu 10.04? Čuo sam da je to dosta nezgodno kad je Linux u pitanju, zahteva IE za neke sertifikate i šta ja znam... Pa bih vas zamolio da me uputite na neko detaljno uputstvo. Nadam se da nije ništa komplikovanije za svakodnevnu upotrebu u odnosu na Windows?

Unapred hvala.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Avg 2005
  • Poruke: 384
  • Gde živiš: Beograd

E-banking kod koje banke ? Na kraju dana je najlakse resenje podici Win XP u virtualnoj masini koja ce da sluzi samo tome.



offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Pa sve one koriste onaj FXclient valjda... Imam dve banke: Čačansku i NLB, ali koriste isti čitač i programe, valjda imaju samo one sertifikate različite...

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2009
  • Poruke: 59

Volksbanka је до недавно инсистирала на Windows и IE, а од скора им је интернет банкарство мултиплатформско без обзира на интернет прегледач, тако да ја са Ubuntu 10.04 без било каквих подешавања користим овај сервис.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5122 korisnika na forumu :: 134 registrovanih, 11 sakrivenih i 4977 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 9k38, _Rade, A.R.Chafee.Jr., AC-DC, AK - 230, annon, Ares12356, bankulen, BB, Belac91, bobo85, bokicacar, Brabant, brandža84, branko87, brufen, BrusLi, BSD, Bubimir, Burovnyak, Bvp, casual03, celik, cenejac111, Chileee, Ciri1994, Cirkon, comi_pfc, cvrle312, Dare, Darko Jovanovic, davorb, Deki Duga Devetka, deki1001, desmeki, Devil city 1989, Dogma21, doktor097, dolinalima, Dovla 1980, Dragon Order, dulleo, dunavzed, dusanobr, Dzambas, Dzoni70, elviper2, Feller, gaga23, gajca1977, GeoM, goran.vvv, Grebostrek, Hitri, Igritelj, ivan1973, Ivoo, Jager715510, Jaxupa, Jeremiah, Jester, jodzula, Kaponi, klepesina, kolateralnasteta, komenski, konstruktor, Krusarac, lanishtefm, LeGrandCharles, Lep1na, lima, lord sir giga, Lucky 6, M74AB3, m94j, madza, Marko Marković, maxim_von_burdengate, MB120mm, Medojed, mercedesamg, Metanoja, mexo, mile.ilic75, Miler88, MILO-VAN, MilosKop, moldway, momcilob55, nebkv, nebojsag, nenad81, Nikoletina Bursac, nixos, novator, ozzy, padamacki, Papadubi, pavlo, pedja.st, pein, Piicoki, ping15, PITT, proka89, RD84, Remain, rovac, royst33, s0ne, Savkec, sekretar, Sharpshooter, shlauf, Sićko, Sky diver 29, Sonic, Srle993, StankoVrankovic, stegonosa, Tihi86, tmanda323, Troja, VaRvArI 85, VekiJ, W123, Wehicle, wolverined4, XBMC, Zmaj Tolak, Zoran1959, 79693