Koji "distro" koristite?

5

Koji "distro" koristite?

Koji "distro" koristite?

  • SuSe
    29% [16]
  • Fedoru (Red Hat)
    5% [3]
  • Debian
    1% [1]
  • FBSD
    7% [4]
  • Slackware
    14% [8]
  • Gentoo
    3% [2]
  • Ubuntu
    9% [5]
  • Mandriva (Mandrake)
    16% [9]
  • Knoppix
    9% [5]
  • Whoppix ;)
    0% [0]
  • Nije navedena distribucija koju koristim
    3% [2]
  • Ukupno glasova : 55
offline
  • Pridružio: 05 Jun 2003
  • Poruke: 2075
  • Gde živiš: MaYur CitY

Ekstra,
sirimo Open Source duh Majurom Mr. Green
Ajde okaci neki shot kad sredis flux. Imas ovde temu o tweakanju fluxboxa.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Avg 2005
  • Poruke: 115
  • Gde živiš: MaYuR/Sabac

Uzivajte Smile




offline
  • mr_W 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 22 Mar 2004
  • Poruke: 835

@NitroMaYuR

Bez uvrede, ali desktop ti izgleda krajnje detinjasto Wink Ne sumnjam da je "brz", "brži" i od KDE-a recimo, ali ipak.. izgleda kao desktop od pre 25 godina.. Wink

offline
  • Pridružio: 05 Jun 2003
  • Poruke: 2075
  • Gde živiš: MaYur CitY

Mozda zato sto mali fika ima tek 14 god ako je tolko napunio Mr. Greena instalirao je gentoo ;>
i na vreme je poslusao svoga druga i otarasio se ovih polufabriknata koji se kriju iza raznih mastovitih naziva tipa mandriva fedora itd.

offline
  • Pridružio: 01 Avg 2005
  • Poruke: 115
  • Gde živiš: MaYuR/Sabac

Sto lazes ljude kad imam 15 god. Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 978 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 6 sakrivenih i 900 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 9k38, A.R.Chafee.Jr., AMX72, baltazar01, BasCelik, Brankojle, Bubimir, Centauro, CikaKURE, Dambi, Darth Malak, Devil city 1989, djboj, djonsule, Feller, foka106, GeoM, goxin, GveX, Helket, In_hero, Jester, jodzula, JOntra, Kajzer Soze, Kalu128338, Kapetan Hadok, Kvaka22, LostInSpaceandTime, MarijaC84, mercedesamg, Miki01, milanpb, Miler88, Motocar, Mrav Obrad, nebidrag, nixos, ObelixSRB, OKT, Paklenica, pein, Peruta, Piani Jazzer, Pilipenda, pisac12, PlayerOne, raso76, read-only, redstar72, rodoljub, SamoGledam, sasko97, Seeker, Sevatar, shone34, Singidunumac, Smiljkovich, spalev, Spinosa, Spreewerk, Stojan Mrsavi, The Boss, Trimi68, troki1971, Vanderx, VBoss, vrgudinac, Wehicle, xoxxvelja, Zoca