|
E vi meni svi razlicito udarate,ko ce vam znat sad...:-D
Hehe, zezam se,evo sada cu prvo malo da se zagrijem sa ovim live cd-ovima,pa cu poslje da odlucim koji da instaliram...
A vi meni recite, moze li se umreziti dva kompa na live cd-u, recemo internet sam uspio srediti i radi mi, ali mrezu kucnu nisam...
A ako mi mozete reci kada se odlucim da instaliram linux na neku particiju, hoce li mi biti ikakvih problema sa onim lilo i ono,vezeano za boot-anje...I kako se brise linux ako ga instaliram na neku particiju???
Hvala hvala, unaprijed...
|