Mali i korisni Linuks saveti i trikovi

11

Mali i korisni Linuks saveti i trikovi

offline
  • Brok  Male
  • Moderator foruma
  • Mihajlo Bogdanović
  • Linux driver - fighter - warrior
  • Pridružio: 04 Maj 2005
  • Poruke: 3272
  • Gde živiš: u gradu Kraljeva

bocke ::

Autor takođe ima dva članka koja govore o ZRAM i ZSWAP:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Preporučujem da pročitate po redu, jer se zaključci za ZRAM i ZSWAP menjaju između članaka. Smile


Počeo sam da koristim ZRAM umesto SWAP particije.
Inače ne koristim hibrenaciju, a imam dovoljno RAM-a, ali iskreno i ne osećam neku značajniju razliku, a kažu da je brži sa ZRAM-om.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1353 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 8 sakrivenih i 1270 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, _Rade, Asteker, bankulen, benne, bigvlada, Bodin86, Bubimir, carinko, cuvarkuca, darkojovxp, Darth Wader, Denaya, desmeki, Despot Đurađ, Despot1, Dr.Strangelove, dulleo, dushan, Dusko_Dugousko, DuškoMraz, Dzoni70, esko_hz, g_g, Gall, goran.vvv, ILGromovnik, ivan1973, Ivan972, ivan_8282, Jeremiah, JOntra, karevski, kolle.the.kid, komsija1, kripo, ljuba.b, lord sir giga, m94j, Makarid, Mihajlo, milenko crazy north, MiroslavD, nnovakis, Ns1975, Oklopnjak, orah, Otto Grunf, Parker, pein, Piani Jazzer, Pilipenda, procesor, Roksi, sap, Semberija, sova72, stegonosa, tecataki, tomo2, tubular, Vanderx, vathra, veljkovicdani, VJ, vlad4, vlvl, VPV, vrgudinac, x9, zixo, zlaya011, Zoran1959, Đurđevdan, 79693