Uklanjanje stavki iz "boot menagera" [RESENO]

3

Uklanjanje stavki iz "boot menagera" [RESENO]

offline
  • Uroš Ilić
  • dr stom.
  • Pridružio: 08 Jul 2006
  • Poruke: 2182
  • Gde živiš: Beograd

To ne znam, ali sumnjam da je samo nestalo. Vidim da ne koristis standardni kernel, nego -pae varijantu, mozda te pri instalaciji novog pitao da deinstalira stari, pa si mahinalno odgovorio...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2568 korisnika na forumu :: 97 registrovanih, 7 sakrivenih i 2464 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, aca018, aleksandar89, alex71, amstel, Apok, b_z_b, Badja, bax0904, Baždaranac, bestguarder, Betty25, Boris.A, bufanje, celt, cemix, cikadeda, Coabelgrade, CrazyDiablo, Czrweni, Dimitrije Paunovic, Dimitrise93, Dixtrix, djile1, Dogma21, Dorcolac, dragoljub11987, DragoslavS, dusan.l, Dusko_Dugousko, ElGenius, Feller, Flanker-G, Georgius, ghoost, Great White, HawX, hyla, ikan, jalos, jodzula, Jomini, Jozo74, K2, Kole1975, Kosmos Banja Luka, kybonacci, Laluvr, Lance Guest, Laske, leopard83, leptirleptir, luka35, lukac, Magistar78, mainstream, MaschinenPistole, medaTT, mgolub, Miki281, Milan A. Nikolic, Milan1996, Miletić Zoran, miljannis, mix1, morava_01, nenooo, neutrino, novator, ostoja, Otto Grunf, pein, pera bager, Permaldar, Pero, PlayerOne, PoolbegD02, rakivan, Ripanjac, Samo gledam, shiro, srbijaiznadsvega, Srle993, Stefan M, Tafocus, TBoy, TRAVUNIJA, Tvrtko I, vathra, vlada035, Vlada1389, Vojvoda81, wolf431, Woya, Wrangler, zlaya011, Žrnov