Da li moderne (danasnje) devojke vole "vitezove"?

6

Da li moderne (danasnje) devojke vole "vitezove"?

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

Iz licnog iskustva vole vitezove.. ali uvek one pogresne Bebee Dol

Generalno to se danas izgubilo... danas su u modi neki novi momci... zemunka na glavi, a surutka unutra... da bi ona mogla njega da vara kad pozeli, a i on nju... PA LJUDI SMO MAJKU MU... Bebee Dol treba da se zezamo dok smo mladi ccccccccc Laughing

A istina je da dobar procenat zenske populacije voli onaj blakanski macho stav... hladnokrvnost i klasicno ponasanje muskarca u domenu fudbal-sex-kladionica-spavanje.

Sad but true.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Okt 2003
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Hmmm, pa ne bih se bas slozila sa tvojom konstatacijom, vise bih se slozila da to vole napucane plavusice iz okolnih sela blizu Beograda kojima je samo u glavi da vise na nekom od bgd splavova a mozak im je nestao upotrebom blansha



offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2972
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Jao, genijalni ste! Laughing Laughing

Anyway, slazem se sa sekom.....
Nisu sve takve, ali nazalost fancy svet koji bleji po blejvatchu i slicnom fancy s*itu je u tom fazonu Sad
Izgubile su se prave vrednosti... Mad

pretendress ::
Neke moje ortakinje totalno cooliraju likove koji im se nabacuju a posle kada pocnu da se ponasaju prema njima kao prema stoci totalno odlepe...to mi uopste nije jasno...


Uzasna pojava, vuce ka mazohizmu...odvratno! Mad

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

SAnja ::Hmmm, pa ne bih se bas slozila sa tvojom konstatacijom, vise bih se slozila da to vole napucane plavusice iz okolnih sela blizu Beograda kojima je samo u glavi da vise na nekom od bgd splavova a mozak im je nestao upotrebom blansha

nije bas tako... i one koje su donekle pametne... tu pamet koriste na taj nacin... Bebee Dol ... vidla zaba da se konji potkivaju pa hoce i ona Laughing


Evil or Very Mad

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1013 korisnika na forumu :: 102 registrovanih, 11 sakrivenih i 900 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 8u47, aleph_one, alternator, Asteker, b_z_b, Ba4e, Ben Roj, bobomicek, bojcistv, boromir, bpop, BrcakRS, carinko, cemix, CHARLIE JA., Cirkon, Citalac, Comyymoc, darcaud, DeerHunter, Denaya, DonRumataEstorski, drale12, dule10savic, dulleo, Dzuki, elenemste, esko_hz, expanse, Feller, Flanker-G, g_g, Giskard, glados, goran.vvv, Goxy1, HogarStrashni, Jeremiah, JK, jodzula, jon istvan, JOntra, K a s p e r, kalens021, kikisp, Kontrausluga, ljubo70, lucko1, M74AB3, Marko Marković, metallac777, mexo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milanpetkovicv, milenko crazy north, Milometer, Mis uz pusku, mist-mist, mkukoleca, Naj-Turs, Natuzzi, nenad81, nuke92, Papadubi, pein, Pilence, pisac12, pobeda, procesor, RajkoB, raptorsi, Ray1973, redstar011, RiV, RJ, rodoljub, rovac, sap, savuni, Sharpshooter, skok, skvara, spalev, Srky Boy, StankoVrankovic, stegonosa, Stevan2026, stibium51, styg, t.e.m.p.l.a.r., Tanasko95, vathra, VBoss, Veless, veljkovicdani, Vica1958, Vrač, XBMC, Yekaterinburg, zemljanin