Rame za plakanje?

3

Rame za plakanje?

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

bla bla to je lepo, ali retko.......


Ja nemam bas rame za plakanje, trudim se da sam sa sobom prebrodim "krize"...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sneg 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 29 Sep 2005
  • Poruke: 527

I ja prvo pokusavam da vecinu stvari resim sama, ali ponekad i nisam tako jaka kao sto se pokazujem svetu... tada je dovoljan samo i mamin zagrljaj i strasna mi je pomisao da je jednog dana nece biti Sad



offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

It's hard to hold on when there's no one to lean on... Bebee Dol
But you gotta keep the faith Wink

offline
  • Pridružio: 07 Avg 2005
  • Poruke: 400
  • Gde živiš: Zemun

Posto sam rame za plakanje mom sinu, cerki, mami, tati, snajki i par drugarica....... meni preostaje ili da ne placem ili - psihijatar.

offline
  • Pridružio: 17 Okt 2005
  • Poruke: 334

"...meni preostaje ili da ne placem ili - psihijatar..." (??? ) Kako to covek moze da izdrzi?I dokle?Pa,to je,to je ...Prosto neverovatno! Covek mora da nadje neki sigurnosni ventil ili puca po svim savovima.

offline
  • sale86 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 15 Nov 2005
  • Poruke: 3

plakao sam kao dete...ko razume shvatice SmileSmileSmile

offline
  • Pridružio: 15 Okt 2005
  • Poruke: 1235
  • Gde živiš: Shta je bilo?!

Kod mene to "rame za plakanje" i te kako postoji, ALI uvek se posle kajem sto sam bio otvoren sa tom osobom koja me slusa, posto kada uzmem vazduh tesko mogu da prestanem za 2 sata Mr. Green ...tako da uvek ta moja misljenja o Njoj (mojoj dragoj) ili bilo cemu nekako "procure" zato izbegavam da se ispovedam Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 841 korisnika na forumu :: 107 registrovanih, 6 sakrivenih i 728 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, Automaticar, Bivan, Blair, bobor, Bobrock1, bojan313, brandža84, BSD, bunker, BZ, celt, cole77, Cvijo_ue, Czrweni, DavidA, djonsule, DJUNTA, DonRumataEstorski, Draganeli, DragoslavS, DS01, dulleo, Dzuki, EVIDENTICAR, Foxdie, Giskard, Gradjanin, GveX, HawX, hyla, Ilija84, Incognito, Istman, ivan979, ivan_8282, J - 6, jalos, Jeremiah, Jester, Jose, Jozo74, kib, koom0001, kreker, kybonacci, leopard83, leptirleptir, Litostroton, lord sir giga, ludvig 78, lukac, M74AB3, mainstream, medaTT, Medojed, Mi lao shu, Mickey12345, MiroslavD, Moldovan, monomah, Ndsk, Nemanja.M, nenomir, nenooo, Nepopravljivi, niksa517, nixos, nuke92, Orc, Otto Grunf, Pavel Medved, pein, ping15, Polifon, PoolbegD02, probisic, procesor, Radula, raster12, Ray1973, repac, Robin, S-lash, sabros, sasics, scimitar19, shadower78, shiro, sickmouse, Sky diver 29, Tamna_strana_Meseca, tecataki, tomo2, Tribal, tritonus, trutcina, Uros Cuore Sportivo, vathra, vrgudinac, yufighter, zlaya011, Zrcalo, zule2, Đurđevdan, 79693, 800077