Rekao je da me voli kao osobu ? Šta to znači ?

Rekao je da me voli kao osobu ? Šta to znači ?

offline
  • Pridružio: 27 Sep 2020
  • Poruke: 1

Zajedno samo već godinu i po dana. Dečko mi je rekao da me voli kao osobu. Kako to da tumačim ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Konstruktor
  • Pridružio: 01 Nov 2013
  • Poruke: 1263

Znači da smatra da ste jedno uz drugo skroz uklopljeni i da je to uvažavanje tvojih kvaliteta.



offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Ne tumači i ne vagaj svaku reč, samo prati osećanja.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1064 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 5 sakrivenih i 1007 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, aleksandar11332, AudioTehnica, Belac91, bigvlada, Bozjidar87, Brankojle, Bubi, Bubimir, C-Gun, Car89, Chainsaw, Clouseau, crnirocko, Dare, doktor097, dukajov, ekipo26, esx66, Ir, Ivoo, Jablan, komsija1, LeGrandCharles, leopard83, MadMike, MaRtInsrbija1993, Miler88, Milometer, Milos ZA, milutin134, Natuzzi, Nikola.M, nuke92, PMsnow, Radogost, Radoslava, royst33, ruma, S-lash, S2M, sasa87, Spinosa, The Boss, The_new_Statesman, uruk, Vanderx, vuksa72, Zec, zlaya011, Zoran1959