Kupujem Tablet PC2ili3

Kupujem Tablet PC2ili3

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2008
  • Poruke: 6

kupujem bez testature oko 5-8GB procesor od400 do 900.znaci osetljiv na dodir.Ekran od 7 do 12.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1265 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 6 sakrivenih i 1176 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, AleksSE, Avalon015, baltazarxx, bladesu, bojcistv, Bosnjo, Chainsaw, Clouseau, darkojbn, Darth Malak, Deki Duga Devetka, deLacy, delboy, djonsule, Drugsparrow, dule10savic, DuškoMraz, dyharry, feanor, Georgius, gobrad, Grebostrek, howyesno, jalos, jeen yuhs, jodzula, K-1A, Kalem, KimiMR, krkalon, Kvaka22, ljuba.b, lord sir giga, Lucije Kvint, m94j, MagicniHerpes, Mi lao shu, milos97, mist-mist, Mitch22, Mićko, mocnijogurt, Moldovan, Natuzzi, neutrino, Niki2024, niksa517, nuke92, oblivion, oddsock, orfanel, Parker, Petar25, Petjan, Piani Jazzer, ping15, raketaš, raptorsi, Remain, repac, RJ, S-G, Seeker, Semberija, Sharpshooter, Singidunumac, Sky diver 29, Sone0883, stalja, Tribal, v82, vathra, VBoss, VJ, voja64, vpetrovic, vzd1389, Walter Kurtz, wulfy, x9, zemljanin, zlaya011