smile u sms na nokii 6700 slide

smile u sms na nokii 6700 slide

offline
  • lesha 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 27 Jun 2011
  • Poruke: 4

da li postoji mogucnost da se ubace smajli na nokiu 6700 slide? mislim nemam ih u porukama, a kad dobijem od nekog takvu poruku imam neke crtice, zagrade i tackice. da li moze to da se ubaci?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1165 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 11 sakrivenih i 1074 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, Avalon015, blankspace, Bodin86, bojan_t, bojank, Bubimir, Carl Gustaf, CHARLIE JA., crazydkure, Daba75, DaliborVukadinovic, dankisha, darionis, dejan1972, Demi87, Dimitrise93, dozorni, dule10savic, Georgius, Gitzherai, GveX, Hans Gajger, ILGromovnik, Ir, ivran064, Kajzer Soze, Kapetan Hadok, kozhedub, lacko, Lieutenant, lucianovercetti, M74AB3, Malahit, Marko Marković, mdp92, mercedesamg, Metanoja, miki kv, Miki281, mikrimaus, milenko crazy north, mm1811, monomah, nekdo, nevjerna beba, Nikoletina Bursac, Oscar2, ozzy, Paklenica, pein, Pekman, Plavi1, PlayerOne, Profica, Qwertyuio, RajkoB, Semberija, Sevetar, Sone0883, stalja, stegonosa, Stoilkovic, stokssone, TangoSix, taomaster, tomo2, Tumansky, Tvrtko I, Valter071, vathra, VJ, Vlada78, Vozd0714, vrgudinac, W123, Wehicle, ZetaMan, zokizemun, 787